Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, titeket nem zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, titeket nem zavar, amikor a férjetek a fiatal csajokat bámulja?

Figyelt kérdés
Szinte mindenhol látni, boltban, utcán, hogy a házas pasik nagy részének szeme kiakad, ha meglát egy fiatal, dögös lányt. Még a legjámborabb pasijé is. Persze van, aki nem csinálja olyan nyíltan, de azért általában észrevehető, hogy forog a fejük. Titeket nem zavar, mikor ezt észreveszitek?
2022. márc. 30. 19:03
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott más nőket megbámulni, én legalabbis nem vettem észre. Ha néha igen az se zavarna, nem vagyok ilyen betegesen féltékeny típus, hogy már ez probléma legyen. És ha megnéz ezt- azt, az se tragédia, hisz hűséget fogadtunk nem vakságot.
2022. márc. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
A házas nők is megnézik a jó pasikat. Nézni lehet, de azt nem tűrném el, ha forogna utánuk. Az a legbunkóbb dolog, amit tehet valaki a párja mellett.
2022. márc. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem nem nyáladzik mellőlem. Nyilván észreveszi ha valaki csinos. Amúgy én is, attól, hogy nő vagyok, sőt akár utána meg is jegyzem, de szép lány volt.

Azt sem nem vettem észre, hogy más férjek a családjuk mellől idegen nőket bámulásznának.

2022. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Észre sem veszik, mert ők meg a jóképű és jótestű fiatal férfiakat bámulják.
2022. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!