Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, titeket nem zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, titeket nem zavar, amikor a férjetek a fiatal csajokat bámulja?

Figyelt kérdés
Szinte mindenhol látni, boltban, utcán, hogy a házas pasik nagy részének szeme kiakad, ha meglát egy fiatal, dögös lányt. Még a legjámborabb pasijé is. Persze van, aki nem csinálja olyan nyíltan, de azért általában észrevehető, hogy forog a fejük. Titeket nem zavar, mikor ezt észreveszitek?
2022. márc. 30. 19:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán nem jellemző, nyilván semmi párkapcsolati tapasztalatod sincs!

Eleve a probléma ott kezdődik, hogy hogy ismered fel, hogy valaki házas az utcán!? Aki meg forog idegen nők után az paraszt családi állapottól függetlenül.

2022. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem tűnt fel.
2022. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Hülyeséget írsz, mivel bőven van párkapcsolati tapasztalatom, a te kommented viszont elég buta. Igenis nagyon jellemző, ha csak nem élsz barlangban, ezért kérdezem, hogy ezek a feleségek hogy viselik a jelenséget.
2022. márc. 30. 19:16
 4/34 anonim ***** válasza:
96%
Nekem volt egy közel évtizedes kapcsolatom és soha nem kaptam olyanon a párom, hogy feltűnően más nőt bámult volna. Nyilván mindenkinek van szeme, kultúráltan meg lehet nézni a másik nemet, de aki észrevehetően kigúvadt szemekkel bámul valakit, az egy bunkó családi állapottól függetlenül...
2022. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Nem nézeget másokat.
2022. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%

Nem forognak és nyáladzanak. Legfeljebb odapillantanak és annyi. Senki emberfia nem jár úgy mint egy szemellenzős ló, hogy nehogy ránézzen más emberekre. Mi nők sem. Az a baj hogy annyira a kiéhezett incel agyatokkal gondolkodtok, nektek bárkire csorog a nyálatok aki nem kövér és nem öreg. El se tudjátok képzelni milyen az amikor leszarsz mindenkit mert van valakid akivel szeretitek és kielégítitek egymást.

(És BTW, egy feleség miért automatikusan egy ronda öreg lény, nem lehet fiatal? Vagy - horribile dictu - szép is? Olyan mintha ti a Szeszélyes évszakok bohózatai mentén képzelnétek el a házasságot, szegény nyomi kisember Bélát terrorizálja a dagadt öregedő asszonya, ő pedig csak a nézelődésben talál vigaszt 🤡)

2022. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
0%

Velunk megesett hogy olyan helyre tévedtünk, ahol nagyon fiatalok voltak.

Engem olyan rossz érzés kapott el hogy a csúnyábbak is csak azert szebbek, mert fiatalabbak. Amugy csunyabbak nálam.

Páromnak is feltunt ahogy megjelent egy üdeség hogy hát igen ők még hamvasabbak.


De valahogy velem volt. Neki sem volt kellemes a hely a fiatalok közt (mi 28-30, a többiek 20-23 körül)


Szóval hiába üdék meg "szépek", nem társasága neki sem.

Nem érzi magát a párom sem közéjük valónak.


Talán vidd el te is fiatalok közé hogy képbe kerüljön a saját korával a párod.

2022. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
56%
Nem csak fiatal csajok utan. Multkor vittem lanyomat es egy apuka megfordult egy anyuka utan. A lenyeg altalaban a jó alak, vekonysag, szep tartas, járás magassarkuban, kihivó vagy nagyon nőies ruci, szalonkinezet. Kis tulzassal a nők nagy resze nezhetne igy ki, meg akar koverebben is, ha kiöltözne. De a francnak hianyzik hogy megbamuljanak, inkabb beolvadok.
2022. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
6:-os Szerinted. Én viszont a fővárosban élek és igenis feltűnő jelenség, hogy a pasik megbámulják a fiatal lányokat, miközben ott áll mellettük a feleségük. Meg is szoktuk jegyezni a barátaimmal, mivel ez egy nagyon gyakori jelenség. A legszebb lány ismerőseimet meg a kocsiból nézik meg feltűnően, miközben ott ül mellettük a feleség.
2022. márc. 30. 19:36
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is a fővárosban élek, fiatal nő vagyok és igen, szoktak bámulni. De nem igazán vettem volna észre hogy a feleségük mellől. Egyáltalán honnan tudod, hogy a kocsiban a mellette ülő a felesége és nem a testévre vagy barátja akármi?
2022. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!