Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalja a feleségét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalja a feleségét?

Figyelt kérdés
Barátnőm férje Hollnadiában, 4 hetente jár haza 2 hétre.Én férjem haverja is ott dolgozik, teljesen véletlen került szóba a barátnőm férje.Úgyanis most nem tudott 2 hónapig dolgozni, műtéte volt, így derült ki, hogy ismerik egymást.Évek óta csalja a feleségét, több barátnője is volt/van ott kint.Azt nem tudom, hpgy a nők tudják-e, hogy családja van.De mindenesetre gusztustalan.Itthon várja a kisfia, meg a felesége, aki él-hal érte...Elmondjam a barátnőmne vagy ne?Nem akarom tönkretenni a kapcsolatukat, de...

2022. ápr. 10. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha elmondanád, jobb lenne neki?

Nem tudom, hogyan képzelik az ilyen külföldre járó férjek otthon maradt feleségei, hogy a férjük majd hetekig magához nyúl? Sajnos ezek a távházasságok ritkán maradnak tiszták. Ez az ára az eurós keresetnek.

Nálunk az utcabeli évekig párhuzamos családot tartott fenn németben. El is hagyta az itthoni asszonyt a két gyerekkel.

Én nem mondanám el, úgy is kiderül magától.

2022. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg tudnia kell, lehet ezek mellett is ugyanúgy vele marad.
2022. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha a barátnődnek megfelel így, akkor jó.
2022. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Ne mondd el. Ott a gyerek, ne vedd el tőle az apját.
2022. ápr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Tudom, segíteni akarsz, de ez akkor sem a te dolgod...
2022. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
És biztos vagy ebben vagy csak hallottad hogy O ilyen ?
2022. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Sztem nem a te dolgod.
2022. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez kifejezetten a szigorú magánügy kategória, nem a te dolgod.


Nem tudhatod, hogy ilyen lesz a kimenetele.

Lehet, hogy tud is róla, de a gyerek vagy a házassága érdekében nem veszi tudomásul, és akkor meg ott van a beégés.


Nekem pl. van egy unokatesóm, akiknél 3 gyerek volt, 18 évesen már férjhez ment, utána 1 évvel már jött is az első gyerek, a férje meg egy jól kereső kőműves vállalkozó volt. A 2008-9-es válságnál nem fizették ki pár helyen a munkáját, csődbe ment, kiment Angliába dolgozni, hogy el tudja tartani a családját. Tök véletlenül kiderült, hogy van közös ismerős, onnan tudtam, hogy az ottani lengyel meg ukrán haverokkal rendszeresen jár k...vázni a férj. Közben jött a 4. gyerek is, nem szóltam semmit az unokatesómnak.

Már kb 5-6 éve kint élnek Angliában, az egész család, és jól elvannak, a gyerekek oda járnak iskolába, a legidősebb lányuk már férjhez is ment egy angol pasihoz.

Nem kell beavatkozni ezekbe a dolgokba, van hogy rendeződik magától.

2022. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!