Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Céges bulik miről szólnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Céges bulik miről szólnak? Férfiak ti ott megcsaljátok feleségeteket?

Figyelt kérdés
2018. dec. 7. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig egy céges bulin se láttam ilyet. Egyik házas pasas se csajozott.
2018. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk arról szólnak, hogy vacsorázunk, iszogatunk, beszélgetünk a kollégákról végre más dolgokról is, mint a munka, beszélgetünk a nem közvetlen kollégákkal is, ha egész céges a buli (nem csak a csapaté), akkor általában van zene is, karaoke meg mindenféle játékok. Én szerteem ezeket az eseményeket, jó csak úgy lazítani a kollégákkal, emberibb oldalról is jobban megismerni őket, sokszor ez rengeteget javít a munkakapcsolaton is egyébként. Páran mondjuk általában jobban berúgnak, mint kéne, aztán kidőlnek az iroda valamelyik részén vagy épp a WCben kötnek ki hányni (jobb esetben). Volt már erre példa. Olyanról már szereztem tudomást, hogy szingli kollégák összekavartak, de a családos kollégáim (akiket én ismerek legalábbis) nem szoktak céges bulikon csajozni vagy megcsalni a párjukat, ezt egyébként nálunk senki nem nézné jó szemmel. Persze lehet, hogy megoldják diszkréten, de őszintén kétlem, marhára nem ezért vannak itt.
2018. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Már ne haragudj, de ha meg akar csalni nem egy céges bulin fogja megtenni, hogy utána mindenki róla pletykáljon. Ja de hát sok nő hiszi azt, hogy a férjeik, barátaik csak kr-vázni járnak el, ha sörözni/darts/biliárdozni akarnak, kb. eddig terjed az a látókörük, mást nem néznek a másik emberből.


N

2018. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Minden évben van 2 napos, ottalvós céges buli. Nők férfiak fele-fele.

Kis részüknél beszélgetés a kollégákkal, nagy részüknél, pia, tánc, és van egy jópár kolléga, főleg a nők akik szabadjára akarják engedni a szexualitásukat és erre találnak is kollégát.


Nekem egyszer a főnökasszony fogdosta a farkam tánc közben, mondtam neki hogy nem csalom meg a párom.

Rá 2-3 órára a helyettes asszony próbálkozott, neki sem jött össze.


Ebből aztán nem kellene ügyet csinálnod. Ha a párod meg akar csalni akkor meg is fog ahhoz nem kell céges buli, de még jelentősebb szabadidő sem. Egy ilyen buliban persze könnyebben megy.

2018. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk az ilyen buli dög unalom.
2018. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Idén voltam először életemben ilyenen.Pár pálinka után az étterem tulaja iránt éreztem szexuális vonzódást,pont nem érdekeltek akikkel együtt vagyok. N
2018. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

A céges buli arról szól, hogy igyekszik mindenki kienni a céget a vagyonàból.

Féltékenykedni felesleges. Gondolj bele, hogy ugyanazok vannak ott, akikkel napi 8 órát tölt együtt. Ha addig nem lépett félre, nem mindenki előtt fogja felszedni.

2018. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
A ferjem pont ma ment ceges buliba de ez egy dress code black tie parti es persze Michelin Star kaja. En itthon elvezem a Netflixet, eszembe sem jut feltekenykedni foleg ugy h ismerem a kollegait es a fonokeit is:-)Ha valaki meg akar valakit csalni az nem egy kimondott alkalomra var:-))
2018. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Van ahol unalmas, van ahol izgalmas, van ahol kínos csendben állnak és mindenki várja a hazamenetel időpontját, van ahol berúgnak és páran szobára mennek. Most honnan tudjuk, hogy a te férjed milyen cégnél dolgozik, mennyire könnyűvérőek a kolléganői, és mennyire hűséges hozzád? Nyilván vannak férfiak, akik az első adandó lehetőségnél félrelépnének, mások meg a legfullosabb nő közeledését is elhárítják, ha szerelmesek. De egyébként ha meg akar csalni, úgyis meg fogja tenni, akár a bulin, akár máshol. Ha látványosan féltékenykedsz meg ilyen hülyeségeken aggódsz, te magad lököd más karjaiba.
2018. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Az én férjem mindig nagyon korán és teljesen józanon jön haza az ilyen eseményekről... elmondása szerint a program a következő: jól telezabálja magát és beszélget azokkal a kollégáival, akikkel jóban van.
2018. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!