Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők miért csak a gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért csak a gyerek megszületése után veszik észre hogy lusta disznó a párjúk?

Figyelt kérdés

Előtte is az volt, mit kell ezen csodálkozni?

Ha egy lusta, bunkó, és önző embert választotok akkor mit csodálkoztok utána?



#Felelőtlen gyerekcsinálás #Hajt a hülyeség #Válogatni kéne
2022. ápr. 29. 13:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfi akkor mutatja meg a valós arcát, amikor a gyerekkel már leláncolta a nőt. Párkapcsolati erőszak is ilyenkor kezdődik.
2022. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%

1. Gyerek nélkül sokkal, sokkal kevesebb házimunka van... ha a pasi nem lustálkodik nagyon látványosan, néha be-besegít, akkor nem is biztos, hogy feltűnik a nőnek, hogy mennyire az ő nyakában van a munka többsége... kevesebb munkánál kevésbé tűnnek fel az arányok.

2. Együttélésnél sokan a legjobb arcukat mutatják... gazsulálnak, segítenek mindenben, aztán szép lassan segítenek be egyre kevésbé.

3. Sok férfi hajlandó addig házimunkázni, amíg a nő is keres pénzt. Aztán amikor otthon marad a gyerekkel, megszállja őket ez a tekintélyelvű "ki kell nyalni a seggem is, mert én keresem a pénzt" hozzáállás akkor is, ha a nő alig 1-2 héttel szülés után piheg otthon, legyengült immunrendszerrel... egy olyan esemény miatt, ami miatt valamelyiküknek otthon KELL maradnia, tehát nem brahiból nem dolgozik tovább a nő

2022. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
9. Sajnos ahová plusz pénz kell már a gyerek miatt, oda nem kellett volna gyereket vállalni, mert ennél csak drágább lesz.
2022. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
13%
Mert a nők többsége felelőtlenül megy bele a gyerekvállalásba. Vagy mert ketyeg a biológiai óra, vagy mert nem elég csinosak hozzá, hogy minőségi férfit találjanak maguk mellé, és beérik azzal amit dob nekik a gép.
2022. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%
Persze, kizárólag a nők hibája. A férfiak mind angyalok. Ugyan már!
2022. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
16%
#15 Ezt ki mondta? -.-"
2022. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

Miert gondolja sok no hogy attol hogy gyerekkel vannak otthon nem kell hazimunkat vegezni??

En ujszulott mellett is jol neztem ki es nem eltem retekbe! Sztem ez alap dolog💋

2022. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Barnabas333 ***** válasza:
70%
Érdekes nálunk a nő a lusta. Bár az itteni nőknek szerintem ez hihetetlen dolog. 9éves a gyerek és a nő két éve nem dolgozik, ritkán főz és takarít...stb. Ahhoz is lusta, hogy hétvégén felkeljen túrázni menni, pedig az kikapcsolná...
2022. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
25%

Olyankor kell jol megverni, abbol tanul

Csak sok papucs inkabb beall munka utan mosogatni mert retteg hogy rafogjak hogy himsoviniszta

Sok no meg kihasznalja

De akivel meg lehet tenni...

2022. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem pedig nem a gyerek vállalás, inkább a házasságkötés után kezd negatívan változni minden. Nem általánosítva persze, vannak kivételek.

Minden házasságot mondjuk 7 évente automatikusan újra kellene kötni, mert ebben az esetben jobban alkalmazkodnának a felek egymáshoz.

2022. máj. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!