Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miután megszületik a gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután megszületik a gyerek tényleg kihűl a házasság?

Figyelt kérdés

A férjemmel komolyabban elgondolkodtunk a babavárásról.

A sógoromékon viszont látom, hogy mióta gyerekük született fáradtabbak, nyúzottabbak, többet veszekednek, sógornőm mindig bánatos, lehangolt, s arra is panaszkodott, hogy a testi szerelem sem működik rendesen közöttük...


Most megemlitettem neki, hogy mi is komolyabban elgondolkodtunk a gyerekvállaláson, s felháborodott, hogy fel tudnám adni a jól működő házasságom, a remek munkahelyem egy gyerekért....



2016. júl. 11. 17:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Inkább a "tönkremegy" szót használnám. A gyerek betontörő kalapáccsal zúzza szét az addig jól működő egységet.
2016. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Érdekes, én inkább összekovácsolódást látok a környezetemben. Igaz, az általam ismert nőknél sose volt annyira hú de fontos a karrier, szóval az nem játszott közre. Én azt látom, hogy a két személy a gyermekük által forrt egybe, és lett egy család. Nem az esküvő, a mulatás, meg a papír kovácsolja össze a párokat, hanem a gyerek. Most ha nagyon irodalmi akarnék lenni, akkor azt is mondhatnám, hogy a gyerek a két fél szerelmének a gyümölcse. Amit még ismerőseim jól csináltak, hogy nem nyűgként tekintettek a gyerekre, emellett, azért foglalkoznak egymással is. Eljárnak színházba, ide-oda, addig a nagyszülők meg örülnek, hogy vigyázhatnak a kicsire. Nem felejtettek el tehát apa és anya mellett megmaradni, férfinek és nőnek, férjnek és feleségnek. Biztos hogy nem egyszerű, de ha így cselekedtek, akkor nem hogy nem gátolja a gyerek a kapcsolatotokat, de inkább összekovácsolja. 30/F
2016. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a két félen múlik, hogy mennyire erős a kettőjük között lévő kötelék.

A gyerekvállalás felelősséggel és teherrel jár.

Van akiknél ez összekovácsolja, van akiknél szétszakítja a házasságot.

2016. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

Igen, sokszor tönkremegy. A dolgok átértékelődnek.

Ha egy nő ezt nem tudja kezelni,-márpedig a 90% nem tudja- akkor tönkremegy.

A gyerek érzekésétől függetlenül is fent kell (kéne) tartani a kapcsolatot, az érdeklődést, az intimitást.

Ha a dolog átmegy mackónadrágos zsíros hajú elsárkányosodott pelenka szagú anyukásba, akkor az egésznek vége.

Ha jól megnézed, a válások és a szakítások jó nagy része a gyerek születése után van.

2016. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%

"Nem az esküvő, a mulatás, meg a papír kovácsolja össze a párokat, hanem a gyerek"


Hajrá Fidesz!


Akinek nincs gyereke sokkal jobban él. Több pénz, több lehetőség, utazás, művelődés, társasági élet stb. (+ bóuzsok mint nyugodt alvás, nem összehányt padló, feleség nem leamortizálása)

2016. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

17:21: És ezért az anyukák a felelősek egyedül, ugye?

:P

2016. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Ha mindenki ilyen mentalitással élne, és a te szüleid is eszerint éltek volna, akkor te nem lennél, hogy itt oszd az észt úgy, hogy semmi párkapcsolati tapasztalatod nincs. :)
2016. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Én igazán nem vagyok család ellenes, de az én környezetemben sincsenek boldog párok kisgyerekkel. Pedig nincs anyagi gond és stabil kapcsolatba vagy házasságba született gyerekekről van szó. Őszintén szólva számomra egyáltalán nem egy vonzó opció a gyerek vállalás, és nem politikai okokból, hanem mert körbenézek, és szélesebb körben sem látok senkit, aki örömét lelné a gyerekben. Ami elég szomorú.
2016. júl. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
60%

Én csak bíztatni tudlak! A feleségem jó állást hagyott ott és nekem sincs annyi időm a munkára, mint korábban. Fáradtak vagyunk mi is, de a veszekedés/kihűlés odafigyeléssel elkerülhető. És a nehézség nem mérhető össze azzal a CSODÁVAL, amit a kicsi jelent.


Ne félj!


27/F

2016. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#9


Nagyjából így néznék rád, mint Stan Butters-re


[link]

2016. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!