Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Belefér a házasságodba, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér a házasságodba, hogy ha a másik olyan hivatalos ügyet intéz, ami nem érint téged és ő nem beszél róla, nem mond róla semmit, hanem egyszer látod, hogy már elköltött rá kb 2 milliót?

Figyelt kérdés
és ha te még valamit értesz is hozzá a munkád miatt mégse beszél róla, von be, kérdez meg?
2022. máj. 17. 14:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha házasok vagyunk akkor hogy a viharba ne érintene, hogy elköltött 2milliót a tudtom nélkül? Milyen "hivatalos ügyet" kell ennyire titkolni?
2022. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És mégis hogy hogy ne érintene, ha két milliót költött rá?
2022. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hogyne érintene, a házasság vagyonközösség is, nem beszélve arról, hogy ilyen összeget nem költ el a másik tudta nélkül az ember, se hivatalos ügyre, se hobbira, vagy lakásfelújításra sem, semmire!
2022. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
24%

Max akkor, ha meg akar lepni, és vesz egy nagyobb lakást kettőnknek (ez csak egy példa).


Más esetben elég érdekes..

2022. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

A családjának vannak tartozásai,azokat rendezi, mert ők nem teszik. ( Nem a lakhatásukat érinti.)

Szerinte ez azért nem tartozik rám, mert családi ügye, a genetikai családjának, nem a velem valód családjával.

Azt mondja, hogy ha neki van pénze, nem tartozik rám, hogy mire költi.

( A 2 millió elég nagy tétel, jó kocsink, szép lakásunk sincs, hogy mindegy legyen.)

2022. máj. 17. 15:16
 6/27 anonim ***** válasza:
46%
Ha ez közös pénz, amit ketten raktatok össze, akkor nagyon gáz. Ha saját spórolt pénz, akkor azt költheti amire akarja, szerintem. Mondjuk illett volna szólni róla.
2022. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
25%
Nem lehet, hogy azért tette titokban, mert nem akarta tőled azt hallgatni, hogy mekkora szar a családja? Nem ismerlek titeket, de én ilyeneket azért nem mondtam el a volt kapcsolatomban, mert az akkori párom állandóan a családomat fikázta és nem akartam ezt hallgatni.
2022. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Nekem gyes van csak,ezért minden pénz az övé.

Ha szeretnék pld most jött a jó idő, cipőt, kérnem kell tőle, mert nincs kártyám a pénzéhez.

Nekem kérni kell cipőre ( ciki, de nem futja a gyes-ből, mert abból van a pelus meg ha megyek valahova a kicsivel, akkor fagyi, ilyesmi neki) ő meg ajándékozik. Ha dolgozik én meg csak itthon vagyok, akkor ez jogos?

Nincs bölcsi, igy még tart a gyes egy darabig még kb az ovodáig.

2022. máj. 17. 15:22
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

5-ös Hogyne tartozna rád, az a közös pénzetek, amit fordíthatna a ti előbbre jutásotokra.

Hány évesek vagytok?

2022. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Mondani biztosan mondtam volna valamit, mert ez...ez a második 2 millió, egyszer már adott 2 milliót nekik. ( nem kajára, tartozásra)
2022. máj. 17. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!