Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Belefér a házasságodba, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér a házasságodba, hogy ha a másik olyan hivatalos ügyet intéz, ami nem érint téged és ő nem beszél róla, nem mond róla semmit, hanem egyszer látod, hogy már elköltött rá kb 2 milliót?

Figyelt kérdés
és ha te még valamit értesz is hozzá a munkád miatt mégse beszél róla, von be, kérdez meg?
2022. máj. 17. 14:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Házasok vagyunk, így piszok mód érintene engem is, hogy 2 millát elver valamire a tudtom nélkül. Tehát nem, nem fér bele.
2022. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

18.

Hogy értve nem a nő dolga a háztartás, ha a gyerekkel egész nap otthon van, pénzt se keres, az apa meg dolgozik?

2022. máj. 18. 04:18
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

Ha be kell osztani a pénzt otthon akkor ez durva.

Az is ha kérni kell pl. cipőre pénzt.

Ha megvan mindenetek, te és a gyerek is megkap mindent akkor beleférhet, de nem helyes.

Kérdés milyen a kapcsolat köztetek?

Nekem a feleségem nap mint nap pokollá teszi az életem. Én ezért elzártam minden pénzcsapot, de otthon mindenről gondoskodom, hogy meglegyen.

2022. máj. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Mivel tette pokollá az életed? Otthon van gyerekkel vagy home office vagy bejár dolgozni?


Nálunk nem volt mit elzárni, külön kasszán voltunk, amíg volt fizetésem, akkor is. Most azt mondja, ha nem dolgozok, a semmire nem jár pénz nekem se tőle se mástól. Bölcsiben hely továbbra sincs.

2022. máj. 18. 09:30
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

24.-re.


Ha külön kasszán voltatok, hol a te spórolt pénzed?


(Ha meg nincs lóvétok, minek jött a gyerek?)

2022. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

A lakás önrészében.

Meg a gyerek cuccaiban.

2022. máj. 18. 13:57
 27/27 anonim ***** válasza:

ez tobb sebbol verzik

eloszor is hazasok vagytok, o is szuloje a gyereknek, nehogy mar a te gyesedbol kelljen mindent megoldani.

masodszor, mivel hazasok vagytok, azert illene megbeszelni veled, hogy mire adomanyoz a csaladjanak ennyi lovet.

"a semmire": hat ha ez semmi, akkor maradjon otthon o a gyerekkel te meg elmesz dolgozni :D

nagy cucc


42F

2022. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!