Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi idő míg anyakönyveznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő míg anyakönyveznek egy házassági kivonat fordítást?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
A fordítás már megvan vagy még le is kell fordítani?
2022. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem anyakonyveznek házassági kivonat forditast. A külföldön kötött házasságot honosítjak. Hogy mennyi idő, az sok mindentől függ, leginkább attól, hol. Hollandiában élek, itt is házasodtam. A hagai magyar konzulatuson kértem a honosítást augusztusban, következő év októberében kaptam a levelet, hogy honositva lett.
2022. máj. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Alaposan kivizsgálják. Idő.
2022. máj. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A fordítás már készen van.

Ukrajnában kötöttük a házasságot.

Akkor a honosítás nélkül nem fogadják el sehol?

2022. máj. 20. 08:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül ott érvényes jelenleg, ahol kötötted. De konkrétan mi a kerdesed?
2022. máj. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szeretném beadni a személyi igazolványt mert a leánykori nevemen van és kell hozzá a házassági. A házassági már le van fordítva csak azt nem tudom, hogy így már elfogadják a hivatalba vagy kell még valahova küldeni.
2022. máj. 20. 11:54
 7/9 anonim ***** válasza:
A magyarorszagi lakohelyed szerint illetékes kormanyhivatalba besetalsz a férjemmel és kéritek együtt szépen q házasság honositasat. Amikor meg van a magyar házassági anyakönyvi kivonat, azzal igényelhető a nevvaltozatatas a személyi igazolványodban. Ez hónapokba is telhet
2022. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ha nincs csak külföldi lakcím?
2022. máj. 20. 12:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor külföldön, a konzulatusnal kéred. Vagy felemeled q telefont, felhivsz egy random kormanyhivatalt és megkerdezed az illetékest
2022. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!