Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ebben az esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben? Valakivel történt már hasonló? Váljak el miközben nincs semmi bizonyítékom?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve házasodtunk össze, 1 év randizás és 2 év együttélés után. 5 hónapos a kisbabánk. Pár hete, felsírt a baba, felkeltem, de nem volt sehol. Ez volt az első alkalom hogy észrevettem, hogy éjszaka nincs sehol. Aztán idővel újra történt egy ilyen. Elég gyorsan elalszom, viszont egy idő után direkt fennmaradtam, hogy megfigyeljem az eseményeket. Amikor azt hiszi már alszom, szinte minden este lelép. Próbáltam a telefonjában információkat szerezni vagy laptopon, de semmi erre utaló jel nem volt, hogy valakivel levelezgetne. Egyszer kínomban már, csak egyszerűen néztem ki a ház elé az ablakon, és észrevettem, hogy a kukában matat. Elég sötét volt, úgyhogy nem láttam mit csinál, csak hogy valamit fog és szagolgat több tíz percig. Volt hogy egy órát kint állt a kuka fölött. Reggelente miután dolgozni megy, többször is kimentem, hogy áttűrjam, vajon mit keresett, de mindegyik szemeteszsák be van rendesen csomagolva, és nem tudtam rájönni, hogy mi lehetett amit szagolgatott. Viszont egyik éjszaka, úgy jött vissza az ágyba, hogy büdös volt. Megvártam amíg elalszik, egy nagyon minimális fényt csináltam a telefonjával, és láttam, hogy az orrán van egy kis barna folt, amit megszagoltam, és egyértelművé vált számomra, hogy mit turkált a kukában esténként. Álomba sírtam magam, de nem tudtam, hogy mit csináljak. Ez pár napja volt, hétvégére eljöttem szüleimhez a gyerekkel, mert ő üzleti útra ment, ami nagyon jól jött. Nem mertem senkinek elmondani, mert nagyon szégyellem az egészet, de közben meg nem tudom mit csináljak mert szeretem de az jár a fejemben, mivan ha nem csak a pelenkákat szagolgatja? Sírás kerülget folyamatosan, szüleim bombáznak, hogy mi van velem, és teljesen el vagyok veszve, nem tudom mit tegyek.
2022. máj. 22. 15:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik nem ő az egyetlen...


[link]


Mellékesen jegyzem meg, hogy a váláshoz nem szükséges indoklás (senki felé).

Bármi történhet egy házasságban ami arra a két emberre tartozik. Miért kellene másoknak számonkérni, hogy miért váltak el. Vagy bármilyen baj van, akkor sem válnak, mert mit szólnak az ismerősök? A te életedről te döntesz és nem mások.

2022. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%
Úgy látom hogy sikerült kiválasztani a legtökéletesebb apajelöltet a felhozatalból,gratulálok hozzá.
2022. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
10 rendben, így teszek.
2022. máj. 22. 16:04
 14/24 A kérdező kommentje:
12 amíg ez nem derült ki, addig tökéletes volt minden
2022. máj. 22. 16:04
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Pelenkafétises meg kakafétises?

Ajaj sajnalom:(

2022. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%
5. Már ne is haragudj, leszrnám, hogy beteg vagy sem. Biztos nem maradnék együtt olyannal, aki szarban turkál. Gusztustalankodjon egymagában.
2022. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre (és a nemtúlokosak kedvéért): a vizelet és széklet fogyasztása, az nem perverzió, hanem az agy patológiás állapota idézi elő. ez egy neurológiai tünet, amit az agy kémiájában és/vagy szerkezetében bekövetkezett változások okoznak. ez egy önveszélyes állapot, mert szart enni nem túl egészséges, a betegségek amik viszont ezt okozzák, azok többsége kórházi ellátásban, gyógyszeres terápiával jól kezelhető. háziorvosnak ezt jelezni kell, beteget beviszik a Honvédkórház neurológiájára, vagy az OIT-be, ahol csinálnak CT-t, MR-t és meggyógyítják.
2022. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%

Senkit nem zavar, hogy kamu?

fészpalm...

2022. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
47%
Anyatejes a baba?
2022. máj. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Azért én vigyáznék egy pelenka fétises emberrel. Az ilyeneket a gyerekek is vonzzák.
2022. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!