Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez kapuzárási pánik lenne 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kapuzárási pánik lenne 30 évesen?

Figyelt kérdés

Férjemmel 13 éve vagyunk együtt,10 éve vagyunk házasok.

Gyerekeink vannak,most vettünk egy családi házat.

Viszont eléggé alárendeltem magam neki ez idő alatt és az utóbbi időben kiderült,hogy flörtölget a neten (életben is kollégákkal),társkeresőn volt fent,talákozóra is ment vna 1-2-vel.

A legutóbbi ilyen húzásánál úgy éreztem,hogy tele a pohár,mintha megtört vna valami.

Szexuálisan amúgy jól kijövünk.

Elkezdtem én is most nyitni a férfiak felé (csak így neten),elbeszélgetek néhánnyal,de azt érzem,hogy hajt a vágy engem is egy kis flörtre,mérges is vagyok rá és úgy érzem ennyi nekem is megjár a dolgai után.

Barátnőzni is elkezdtem az utóbbi időben (azelőtt a gyerekek miatt évekig nem mozdultam ki bnőzni),nem bulizni,csak beülni cukrászdába megenni egy sütit vagy hasonló.

Valamint a fejembe vettem,hogy szeretnék rúdtáncolni megtanulni,csinosabban öltözködni,több teret magamnak és a libidóm az egekben van🙄


Úgy érzem kezdek megbolondulni,le kell állnom,viszont azt is tudom,hogy nem tudnám megcsalni,mert nem hagyná a lelkiismeretem és még én jönnék ki rosszul,talán még akkor is,ha megtudná,beszélek most néhány pasival így anonim.


Tudom,hogy rosszul reagálom le és nem ez lenne a megfelelő válasz az ő viselkedésére,de annyi mindent nyeltem már le és úgy érzem,nem bírom tovább szó nélkül.


Ez kapuzárási pánik is lehet akár?


A férjem legutóbbi húzása után kezdtem el ezt érezni,nagyon rosszul esett,miután és vakon megbíztam benne..


2022. máj. 28. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

nem, ez szimplán arról szól, hogy túl gyorsan házasodtatok és nem éltétek ki magatokat.

beszélgettetek erről? szerintem jó lenne

2022. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Ez inkább az unalom és kiábrándultság. Némileg hasonló,mert ugyanúgy újra meg akarod élni azt, hogy még igenis érdekes és kapós vagy. Az, hogy újra van életed (barátok, kikapcsolódás, hobbi, igényesség a külsődre) nagyon jó dolog, a házasság válsága nélkül is szükség lett volna rá.

A kikacsintgatás viszont csak tovább ronthat a helyzeten, bár hogy érdemes-e menteni ezt a házasságot, azt nem tudnám megmondani.

2022. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kapuzárási pánik. Túl korán jöttetek össze, és voltatok együtt sokáig, tettetek meg minden lépést közösen.

Azzal, hogy ő kifelé kacsingat kvázi bosszút akarsz állni, ha ő megteheti, te is. Sokkal inkább le kellene ülni megbeszélni, hogy hogyan tovább, mert így hamarosan vége lesz a házasságotoknak.

2022. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az jó, hogy teszel magadért, fejlődsz, élsz társasági életet, ez normális és tényleg jó is.


Azt is megértem, hogy vissza akarsz neki vágni, de inkább beszélned kéne vele. Nem fer egyébként, amit csinált, de ha túl tudsz ezen lépni, és megbízni benne, akkor javítsátok meg a kapcsolatot, márha ő is akarja.

Ha pedig nem, akkor tudod mit kell tenned.

2022. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Az hogy téged bántottak arra nem az a gyógyír, hogy saját magadat bántod és másokat is bántasz. A férjednek kellene abbahagyni, amit csinál és bűnbánatot tanúsítania, mert így gyengül a házasságotok köteléke, illetve neked is abbahagyni ezt. Ha a társad gyengíti a kapcsolatot, arra nem az a megoldás, hogy te versenyezni kezdesz vele és még jobban vagy legalább annyira gyengíteni próbálod. Kettőtök közül legalább te legyél észnél és reménykedj ő is észhez tér.
2022. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen nincs kapuzárási pánik.
2022. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem, ez gyerekes cicaharc köztetek. Üljetek le és beszéljétek át kinek mi nem jó. Szinte biztos,hogy a kommunikáció hiánya az oka az egésznek.
2022. máj. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kapuzárási pánik, csak túl korán kezdtétek. 17 évesen komoly párkapcsolatban lenni, 30 éves korra két gyerek, közös ház nem csoda, ha unalomhoz vezet. Mások ilyenkor még buliznak, utaznak, vagy ilyenkor házasodnak össze, ti már ezen évek óta túlvagytok.

Nem biztos, hogy túléli ez a kapcsolat ezt, de nektek kell megbeszélnetek.

2022. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat! :)

Unalmasnak semmiképp nem mondanám az életünk vagy a munka+család kombót.

Akkor se lehet kapuzárási pánik,ha túl korán vágtunk a lecsóba?

Ő 3 évvel idősebb tőlem,de viszonylag kiélte magát elég jól előttem,szexuális téren is.

Én viszont nem,3 hónapos volt az elsőszülőttem,amikor leraktam a vizsgáim :)

Ennek ellenére mégis ő kezdte el a problémákat..

Beszéltünk már sokszor erről,bocsánatot kér,de mindig csinál valami hülyeséget utána is.

Talán megpróbálok közös itthonról eljárós programot szervezni vele,aztán meglátjuk mire jutok vele.

2022. máj. 28. 15:59
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép, hogy Te szeretnéd ezt megjavítani, de ha ő nem akarja, nem tesz érte, akkor az elgondolkodtató.
2022. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!