Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 évesen már nagyjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen már nagyjából minden nőnek kapuzárási pánikja van, és ennek megfelelően keresnek társat is?

Figyelt kérdés

Én és a barátaim azt vesszük észre, hogy ilyenkor a nők kicsit megbolondulnak. És már nem csak az érzelmeik alapján, hanem görcsösen és racionális érvek is előkerülnek a párválasztáskor. Ugyanis már közeledik a 30, és ez az a kor amikor még éppen hogy "el tudják adni magukat", azaz értékesíteni tudják magukat még viszonylag jó áron, azaz egy korrekt külsejű meg anyagiakkal rendelkező pasi mellett. Ilyenkor sürgős már nekik lassan a gyerek is, hogy ezt a bizonyos férfi maguk mellé láncolják, és persze hogy nekik meg legyen a kényelmük. Addig sem kell dolgozni amíg otthon vagy az újszülöttek, csak babázgat és elvan.

A nők tényleg bepánikolnak ilyenkor? Nagyon félnek attól, hogy 30 felett már csak a férfiak selejtje jut nekik? (igénytelen, lumpen, pocakos, kopaszodó, alacsony, forever mamahoteles, nem túl jó képű, tapasztalatlan, tutyi-mutyi, stb.)

Ezt akarják nagyon elkerülni és még 30 alatt (amíg a nők is értékesek) találni valaki normálisabbat?



2020. szept. 21. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

🤔 Öööö.... Nem.

28 évesen a többségnek már párja van, és sok esetben gyereke is.

2020. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Én azt veszem észre, hogy inkább a foglalt nők bolondulnak meg 30 körül. Annyira bizsereg a méhük, hogy lemennek idiótába csak azért, hogy a párjuk vagy valaki végre felcsinálja őket. Van csomó ilyen ismerősöm, szétfossák a Facebookot babás képekkel, amíg nincs saját, addig random babucis idézeteket osztogatnak, mikor van saját, akkor meg mindenféle pózban, takonybuborékot fújva, csöcsön lógva tolják fel a purdét és nagyjából minden értelmes beszédtémájukat elvesztik. Van egy undorító, irritáló réteg, aki még elhiszi, hogy lehet könyvből gyereket nevelni és osztja meg a kettyós cikkeit is arról, hogy hogyan kell ridegtartásban idomítani a gyereket. Mások a mellbimbójuk hámlásáról is posztot írnak, annyira szar az élet nekik gyesen...


Szóval én azt mondom, a szingli/gyerektelen nők edzős képeit meg karrierútját követni még mindig inspiráló, mint ezeket a leamortizált anyakancákat nézegetni.

2020. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egzakt életkorhoz kötve. Van aki 25 évesen hajt rá a babaprojektre és azt érzi neki most már férj meg gyerek, család kell, más meg 35 évesen. Egy stabil, megbízható, szerető társat viszont a nők többsége ettől még szeretne maga mellett tudni.
2020. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem kortól függ.


elsősorban attól, hogy talál e hozzá megfelelő társat.


Sokan követnek el hibát azzal, hogy már xy éves vagyok, na jó lesz ez a pasi is.....csak legyen már gyerekem.

2020. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Én nem vágyok erre még vagy 5évig és 29vagyok. Még élni szeretnék. Köszi nem vágyok a bezártságra
2020. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Addig sem kell dolgozni amíg otthon vagy az újszülöttek, csak babázgat és elvan.


Aha.

Szerintem egyszerűen csak az ilyen kétbites idiótákat akarják elkerülni, de minden korosztályban. Ki akar olyat, aki apának és férjnek is pocsék?!

2020. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg 24 éves vagyok. 30 előtt "kell" megtalálnom azt a férfit akivel családot tudok alapítani, mert gyermeket szeretnék.

Tény, hogy 30+ egyre nehezebben jön össze a baba és egyre nagyobb a kockázata a terhességnek a babára és az anyára nézve is. A nő teste is nehezebben "jön helyre" minél később szül jellemzően annál nehezebben nyeri vissza az alakját.

Szóval önmagam és a gyermekem miatt is fontos lenne legkésőbb 31-32 évesen szülni (nagyjából addigra reális ez a jelen állás szerint) de az előtt 4-5 évvel szeretném megtalálni a párom, hogy legyen pár évünk együtt kettesben, legyen bőven időm kiismerni és legyen időnk felkészülni a gyerekre anyagilag és érzelmileg.

Tehát 28 éves korom körül már időleges lesz pánikolnom.

De az egész pont fordítva van az én életemben mint a te elméletedben. Nem a "szuper kant" akarom a gyerekkel megfogni, hanem a gyereknek keresek egy szuper apát aki emellett számomra szuper társ is lesz.

2020. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, volt barátnőm kb olyan volt mint az 5-ös válaszoló (ő most 34 éves)


Évekig éltünk utazgattunk szórakoztunk, nem akartuk lekötni magunkat.

2020. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Elmúltam 30, és Hála az égnek, elég távol áll tőlem a "megbolondulás", de hát ki hogy éli meg az idő múlását. Eddig se nagyon termett nekem babér a pasik körében, ezután se nagyon fog, van ez így.
2020. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8 pont én is utazgatni szeretnék még 😁
2020. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!