Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kapuzárási pánik 34 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapuzárási pánik 34 évesen?

Figyelt kérdés

Gyerekem születése utáni stressz miatt (2 éves) elkezdett leromlani a fizikai állapotom. Mindig nagyon adtam magamra, csak maximálisan léptem ki az utcára, sportoltam, izmos voltam, hetente jártam fodrászhoz. Mostanra 2 év alatt kihullott elöl a hajam teljesen, a fejtetöm közepéig ér. Sportolni nem nagyon engedett el a feleségem, veszekedett miatta, így teljesen le is fogytam (hajlamos vagyok rá), viszont gyomros lettem. Teljesen lerobbantam. Egy ideig észre se vettem, de a feleségem a fejemhez vágta, hogy már egy roncs vagyok. Ami sziven ütött még, hogy azok a nök akik eddig örömmel néztek rám, flörtölni próbáltak velem ami mindig jól esett a férfiasságomnak, most Jó napot kívánokkal, söt fiatalabb lányok Csókolommal köszönnek nekem mint valami bácsinak.

Emiatt teljesen lelki beteg lettem. Egy lúzernek érzem magam. A feleségem rá is játszik a dologra, míg régen féltett, féltékeny volt, most már kutyául bánik velem és meg is jegyzi, hogy már vége a szép idöknek és örüljek, hogy ö nem hagy el, mert másnak már úgyse kellenék.

Normális érzés ez? El fog múlni? Vegyek egy sportkocsit? Kicsit sztereotipia ez, de tényleg el kezdtem nézegetni a 3 ajtós 2-es BMW-t. Nem megcsalni akarnám a feleségem, mert soha nem csináltam olyat, nem fiatal barátnö kellene, csak hiányzik az a külsö okozta magabiztosság amit a nöi visszajelzések adtak nekem. Van/volt más is ilyen helyzetben? Mi a megoldás? Köszi elöre is!



2021. márc. 8. 13:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
Mi? De hát te a férfi vagy. Te csak a gonosz lehetsz az itteni nők szemében.
2021. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Menj el edzeni. Mi az, hogy nem enged?:D


Mondjuk ettől több hajad nem lesz, de jobb lesz az összekép.

2021. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Papucs vagy, ez a baj... hagyod, hogy a feleséged irányítsa a döntéseid. Persze, fontos a béke, de ez már túlzás. Ideje sarkadra állni és tenni magadrét. Nem kell hetente fodrászhoz járni, de sportolni lehet minden nap, hordhatsz divatos borostát, mehetsz havonta kozmetikába, stb.
2021. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Mekkora lúzer vagy, a párod jól leépített. :D
2021. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Tehát azért élsz terrorban mert félsz hogy lelép a nejed, aminek eredményeképp pont olyan szánalmas lettél, hogy otthagy a nejed.

Az első ilyen terrorizalasnal, hogy ő nem enged el, a sarkára kellett volna állni, de még most se késő!

2021. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Allj a sarkadra.


A feleséged van besárkányosodva. Nekunk is van egy 1,5 éves lányunk, de nem tenném ezt a férjemmel.


Ő egyébként itthon edz 2 naponta és én is ugyanígy. Általában váltott napokon, így a másik olyankor elvan a gyerkekkel.


Feleséged sportol? Megmondom mit gondolok.

Tisztában van bele, hogy ő is "gáz", fél, hogy elhagyod, így inkább zsarol és tönkreteszi az onbecsulesedet, nehogy legalább te jól érezd magad.

2021. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a férjemmel felváltva edzünk. Mindig meg tudtuk oldalni.
2021. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedett el a feleséged? LOL jó nagy balek vagy már ne haragudj.
2021. márc. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

1, lehet.

2, veszekedett, üvöltött, hisztizett minden elmenetelkor. Össze is rakta a gyerek dolgait hogy ök most elköltöznek mert nem fogok szórakozni járni amíg ö a gyerekkel szenved otthon

3, fodrászhoz már nem kell járni (otthoni hajvágót vettem), szakállam van de abból is vita van, ha sokat foglalkozom vele

4, lehet

5, van benne valami amit írsz

6, nem sportol, pedig adtam rá lehetöséget. Kapott tölem felszereléseket RR oldaláról, de megsértödött rajta. Pedig régen edzett mindig. 15 kiló plusz van rajta, sajnos a terhesség óta nem sminkel, nem jár fodrászhoz, kozmetikushoz. Azt mondja ez már nem számít, nincs rá idö. Pedig én mindig elvagyok a gyerekkel, nyugodtan edzhetne minden nap is.

7, ennek örülnék én is, már itthon is jó lenne egy kis mozgás. Kicsit szánalmas, de amikor viszem a gyereket sétálni, egy meredek emelkedön kitöréseket szoktam csinálni

8, ha láttad volna milyen üvöltést lerendezett ... te se mentél volna. Kinek van erre szüksége?

2021. márc. 8. 14:07
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok


Ne haragudj, de a feleséged vagy depressziós vagy narcisztikus és játszotta a szépet, most pedig váltott.


Kellene szakember. Bnői vannak? Család? Más nem látja h gáz van? Vagy csak veled ilyen?

2021. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!