Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a DCC(christian...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drakula kérdése:

Szerintetek a DCC(christian domestic discipline)-nek melyik lehet a megalakulásának valodi oka?

Figyelt kérdés

Ezzel az egészel a Daytime divas sorozatban találkoztam.


https://www.youtube.com/results?search_query=daytime+divas


Azt hittem hogy csak a sorozatban van, amig el nem olvastam ezt (Az egyetlen) magyar cikket róla.


[link]


Ez a mozgalom Amerikában jelent meg.


Céljuk az általuk "istennek tetsző"-nek, nevezett család modell elterjesztése.


Ez ígynézki: A férfinak kötelessége a "helyes" útra terelnie a családot, ha a család azonban nem engedelmeskedik neki jogában áll elfenekelni a lázadót. Még akkor is ha az a felesége...


Na már most a bibliában valóban van a testi fenyitésre(péld 13:24, 22:15)

viszont ezek a gyerekek esetében van csak lejegyezve. Feleség verésről semmi.


Felmentem hát a weboldalukra


[link]


Meglepetésemre a gyermekek testi fenyitéséről semmit nem találtam rajta, csak a nők fenyitését. Meg azt hogy a tagsághoz nem kell kereszténynek lenni.


Ezen a ponton merült fel bennem hogy nem vallási fundamentalizmus van a háttérben hanem...Nos igazából több lehetséges oka is lehet.


A, Szexuális fétisük leplezett kiélése.


Azok a férfiak akik a fenekelésre izgulnak ezt ritkán vallják be másoknak, sőt néha maguknak sem. Egy ilyen családi állapotban pedig bármikor ki élhetik magukat. Elég csak annyi hogy mondjuk a nő nem huzta le a wécét...


B, A családon belüli erőszek megkőnyitése.


Asszony verve jó, mondja a magyar mondás csak elfelejti hogy nem mostanában.

Mai társádalmunkban, bántalmazni valakit egy kapcsolatban elég kockázatos.

Figyelni kell a bűnjelek eltüntetésére, a látszatt fentartására, valamint az áldozatot is figyelni kell, hisz ki tudja mikor dönt ugy hogy segítséget kér, amit a környezetében simán meg is kaphatt.

Egy ilyen DCC kapcsolatban ezekre nem kell gondot forditani, az áldozat maga egyezik bele a bántalmazásába.


C, Hímsoviniszta paradicsom.


Társadalmunk hímsovinisztái legnagyobb problémája hogy a nők lehetnek őnállók, nem szükséges mindenben egyet érteniük a férjükkel, akik ezért még csak nem is fenekelhetik el őket mint egy kiskorút.

Szerintük ez a társadalom nem normális, igy létre hozzák a saját kis paradicsomukat amiben lehetnek "normálisak"


Itt kérdezném meg hogy szerintetek melyik az indok,továbbá hogy mi a véleményetek erről?



#vallás #erkölcs #fétis #Családon belüli bántalmazás. #Fenekelés. #Hímsovinizmus.
2022. jún. 4. 10:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
#9 akkor nem ismered kellően a bdsm kapcsolatokat. Ami tök oké, a legtöbb ember nem ismeri egyáltalán. Attól még, hogy az ágyban, vagy a kapcsolatban van egy bizonyos alá-fölé rendeltség, nem jelenti azt, hogy a domináns fél bármit megtehet a másik akarata ellenére. Azok, akik kellő körültekintéssel végzik ezt az életmódot pontosan tudják ezt. Ezért is vannak “biztonsági szavak” (safe word), amit ha bármelyik fél (nem feltétlenül csak az alárendelt) kimond, akkor mindkettő abbahagyja amit csinál. Ez a lényege a beleegyezéssel való “bántalmazásnak”. Hogy bármikor megszakítható, és kiléphet belőle a másik fél. Ebben a szektában a nő részéről ez nincs meg. Tehát nem lehet egy lapon említeni a kettőt.
2022. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

11-es köszönöm a felvilágositást sokat tanultam!


Éppen ezért érzem pofátlanságnak hogy megint az utolso sorodba kötök bele. "Hogy bármikor megszakítható, és kiléphet belőle a másik fél. Ebben a szektában a nő részéről ez nincs meg. Tehát nem lehet egy lapon említeni a kettőt." Mint már mondtam ezen nők nagyrésze azért csatlakozott mert hisz ebben. Az egyetlen náluk ami meg akadályozza öket a távozásukban a hülyeségük. Ha bármelyikük kijózanodik simán elmehet lásd:"...a férjem azt mondta, vagy DD, vagy válás. A válást választottam."

[link] (Amugy nyugottan lehet olvasni ezt a cikket nem vírusos)

Ez a szekta ügyel rá hogy kevésbé legyen szektás.


Mindenesetre köszönöm a válaszokat, is hogy senki nem cseszett le a kötekedéseim miatt.

2022. jún. 4. 18:33
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
#12 erre azt tudnám mondani, hogy a bdsm-nél azonnal, amint olyan történik, amit az egyik nem akar vissza lehet lépni. Nem megvárni, amég megveri az asszonyt, és a nő utána lelép, tehát magát az abúzust nem szakíthatja meg. Bdsm-nél igen.
2022. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

"Az egyetlen náluk ami meg akadályozza öket a távozásukban a hülyeségük."


Vagy hogy agymosták őket? Ahol a vallás befigyel, ott azért más a történet.

2022. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14-es igy is fogalmazhatunk.

13-as Apró de lényeges különbség egyetértek.

2022. jún. 4. 21:31
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ennek az ég világon semmi köze nincs a kereszténység házasságról szóló tanításához. Ezek a szekták csak lejáratják a kereszténységet.
2022. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16-os én is mondtam hogy valami más oka lehet.
2022. jún. 5. 13:59
 18/19 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem mindegy is, hogy mit nevezünk ki fő oknak.

Agresszióra, és elnyomásra építeni egy párkapcsolatot, vagy rosszabb esetben a családalapítást semmiképp nem jó dolog.

2022. jún. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

a bdsm egy baromi eroltetett dolog 😂

Ugyanugy az tetszik a csavonak ha banthatja a not, de annyi nincs benne h kimondja h en vagyok a ferfi en parancsolok, hanem megprobalja eljatszani h "jaaaj ez csak szex, meg fetis" meg anyam kinja

A sok fehermaju meg persze belemegy, mert valahol ok is erzik h az a termeszetes ha a ferfi iranyit, plusz szegyenerzetuk nulla, a feminizmus meg atmosta az agyukat es kevesbe tartjak megalazonak azt hogy kutyaporazon vezetik oket mint azt hogy nem mennek el egy diszkoba mert a ferjuk nem engedi.

Es ebben a kereszteny cuccban sehol nem volt leirva, h a ferfi barmit megtehet, annyi volt h fegyelmezi a feleseget. Mivel o a csaladfo.

Nem ettol fog eljonni a vilagvege, higgyetek el, hogy nehany vallasos hazaspar seggrepacsizik

2022. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!