Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyaként és nőként sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyaként és nőként sokszor iszonyat magányosnak érzem magam. Mások is vannak így?

Figyelt kérdés

2gyermekünk van,de a kisebbikkel sajnos sok a viselkedési probléma ami úgyfest kezd rámenni a kapcsolatunkra.

Apuka sokszor feszültebb mint a villanypózna szerintem néha már már túlzásba is esik a picivel..és sajnos nekem jobban szót is fogad mint neki biztos ez is zavarja. Sokat beszélgetünk de mintha süket fülekre lelnék. Régebben még a nagyobbiknál is türelmesebb,szerethetöbb ember volt. Persze én se vagyok szent,nálam is kimegy a biztosíték sajnos sokszor már ha pl a kisebb folyton üti a nagyobbat:/

Úgy érzem kezd elveszni a kapcsolatunk,10éve vagyunk együtt,de az elmúlt 1 év a fiunk miatt nagyon szenvedős lett..elmegyünk valahova tuti feszült a helyzet hogy vajon a gyerek mikor bolondul be és adja el a világot vagy csap meg valakit..nem egyszerű .. de úgy gondolom kell hogy kiszabaduljon az ember ebből a panelból is.

Legrosszabb hogy senki segítségünk sincs hogy esetleg mi is kettesbe lehessünk.

Tudom másnál is vannak rossz napok, nehezebb esetű vagy beteg gyermekek is..de mégis hogy lehetne megmenteni a kapcsolatot így ?



2022. jún. 11. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Vidd el a gyereket pedagógiai szakszolgalathoz. Fognak segíteni.
2022. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Dia?
2022. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem vagyok gyereknevelési szakértő, de olvastam hogy a viselkedés zavaros, agresszív gyerekeknek a kertes családi ház nyugodtabb környezetet tud biztosítani. Ott kitombolhatja magát az udvaron, a kertben.

A panel túlságosan zárt közeg neki.

Nincs a családban nagymama vagy olyan rokon aki vidéken lakik, és el tudnátok vinni oda a gyereket hétvégente?

2022. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember magányosnak érzi magát néha. Javíts a helyzeten és jobb lesz. Mást nem tehetsz.
2022. jún. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha súlyos hiperaktív a gyermek, akkor pszichiáter segíthet gyógyszer felírásával. A gyermek élete is könnyebb" lesz így.
2022. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy nehezebb esetű gyermek bizony megnehezíti a kapcsolatot, házasságot. Nekünk alapból 2 emberes gyerekünk van. Szétmentünk, de ebben az is benne volt, hogy az apja is gyerek szintem viselkedett... Mintha 2 gyerekem lett volna. Ez kb úgy nézett ki, amikor reggel 8 ra mennem kellett dolgozni, a kicsi bölcsibe, hogy a gyerek még nem volt átpelenkázva, de ő a sült virslijét követelte és hát ha nem lett meg a villás reggeli, én voltam a seggfej, mert miattam fáj a gyomra az éhezéstől :D

A kislányom 4 éves elmúlt , de a mai napig 2 emberes. Közben férjhez mentem és a férjem is látja, hogy vannak vele gondok. Viszont az ilyen gyerekeknek tényleg az kell, hogy tomboljon. Vettünk itthonra medencét, abban is elvan. Tegnap egész nap a strandon voltunk, ott is kitombolta magát a vízben. Jár lovasterápiára is. Nálunk annak idején azt csinálta az apja, hogy engem az akkor 2 emberes 10 hós babával egész napra egyedül hagyott, mert a kicsi nem tűrte, hogy be volt kötve, ő meg ment wellnesbe.. Én a helyedben a férjeddel is elbeszélgetnék, mert igenis vegye ki a részét, főleg, hogy nehezebb a kicsivel.

2022. jún. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!