Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hány évesen éreztétek végtelenül magányosnak úgy, hogy ez nem is változott meg és azóta is egyedül vagytok? Nőknél más, szexre szinte mind talál még 45 évesen is férfit (a semmitől az is jobb).

Figyelt kérdés
Ugye még az embernek sok a barátja a 20 as éveiben, akkor még reménykedik, hogy csak-csak lesz neki is családja, de a 3.x felett sokan elvesztik a reményt, pláne ha körülötte majd mindenkinek barátnője, családja lesz. Persze ez is fejben dől el, van aki 40-50 felett is boldog úgy egyedül, hogy 5-10 éve senkije sincs, de szerintem ez 10/8 esetben nem így van, hanem fáj a magány a legtöbbeknek. 36 F.
2021. dec. 30. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Incel 36F. Ne sírjatok már állandóan!
2021. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Részben elvesztettem a reményt, részben nem.

A csajozással óriási probléma sosem volt. Ha tesz érte az ember, mindig talál valakit. Te is tehetsz érte.

A családlapítás az már más tészta. Arról pár éve letettem. Egyszerűen alig látni olyan nőt, akivel egy normális családot össze lehetne hozni. Olyat találni, aki szülne, de olyat nem, aki megbízható lenne és békés hátteret adna. Legalábbis, a húszas korosztályban.

2021. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mire föl kéne "hátteret adni"? Te talán adsz neki?
2021. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3: Természetesen adok neki. Ha nem adnék, nem várnám el. Pontosan mi a problémád?
2021. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4: és ezt, hogy te is adsz neki hátteret, pontosan hogyan kell elképzelni? Főzöl, mosol rá?
2021. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

#5: Részemről alap a házimunka megosztása. Ez olyan meglepő? Ha pedig épp beteg vagy kevesebb az ideje, akkor én vállalok magamra többet. Ugyanez játszik fordítva is.

Viszont, most a lelki dolgokra gondoltam. A gyereknek úgy ad normális hátteret, hogy nem rajta vezeti le a stresszt és normálisan foglalkozik vele. Nekem meg úgy, ahogy én is neki: Ha probléma van, átbeszéljük és segítünk egymásnak.


Szóval, képes vagy kinyögni, hogy mi pontosan a problémád? Úgy tűnik, hogy a fent említett szintet nem ütöd meg, mivel ahhoz elég tiszteletlen vagy, hogy válaszolj, helyette pedig úgy kérdezel, mint egy kisgyerek.

2021. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a k nagy különbség van a férfiak és a nők között, hogy a nők nem bsszák magukat földhoz, ha van egy olyan időszak az életükben, amikor nem szexelnek, mert nekik ez nem létszükséglet. Ellenben ha egy férfi marad egyedül egy kapcsolat után, beledoglik, ha hatályos időn belül nem talál magának másik lyukat. Szóval hiába láb egy no meg 45 évesen pasit szexre, csak ezért neked of összejönni vele, hogy valaki jól megtöcskölje, ha nem tetszik neki a csávó, ellenben egy 45-os faszi biztos isten levarr minden (számára nem is tetsző) felkinalkozo alkalmat.
2021. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lab—> talál
2021. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7. Pontosan, de ehhez a nőnek kell a pozitív megerősítés is, amit azért még egy 35-45 közötti nem totál elhanyagolt, lepukkant nő is kap. Tudom, ismerek jópárat ebből a korosztályból, van amelyiknek gyereke is van ((6/4 nek), mégis ha ránézek a faceere és kiír valamit, ott van 20 ácsingózó farok azonnal, ha az a nő 100 kiló alatti és nem egy banya. Sőt, gyakorta új pasival, új párral is látni, persze ezek nem annyira hosszú kapcsolatok, mert a gyerek miatt és a volt apa miatt gyakori a konfliktus, plusz ezeknek a pasiknak a java csak eladja magát ezeknél a nőknél, hogy pár megdöngesse. Ellenben a 35-45 közötti szinli férfi ismerőseim java sok sok éve szinglik, és ritkán látni őket nővel, 6/1, esetleg 2 nek jön össze nő, vagyis a facebook szerint (oké, hogy semmit sem jelent, mert attól lehet nője, de relevánsan látszik, hogy a nőknek sokkal jobban megy még gyerekkel is, ami a pasinak ugyanabban a korban gyerek nélkül is nehezebben).
2021. dec. 31. 13:38
 10/11 A kérdező kommentje:
Plusz a legtöbb pasi 30 után már a piához nyúl, masszívan.
2021. dec. 31. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!