Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem nem szeret. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem nem szeret. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megtetszett neki egy 3. Fél, aki már nincs is a képben és 100% hogy nem volt köztük semmi. Kiakadtam, azóta rossz a kapcsolat. Félek hogy el fogok indulni a lejtőn ha válunk. Imádom, szeretem, de ő engem már nem. Sajnos elég sötét gondolatok is forognak a fejemben. Alvás paralízisben is szenvedek egy ideje. Pszihológust felkerestem már, de szerintemgyorsabban fogok szètcsúszni minthogy megtanuljam hogy ne csússzan szét. Egész nap iszonyú fájdalom van a gyonromban, feleségem meg foylton barátnőivel van. En meg itthon a gyerekkel.

Reménytelennek, kilátástalannak látok mindent. Mit kéne tennem? Hogy jöjjek ki ebből a nagyon mély gödörből?



2022. jún. 17. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%

Nőszidő provokáció egy inceltől.


A házas férfiak útszéli prostikhoz járnak a feleségük mellett, nemhogy alvásparalízisben szenvedjenek miatta, mese habbal.


Meg ma egy nő azért is le van feministázva meg el van nyomva ha zaklatják és felszólal, nemhogy megcsalná a férjét, hagyjad már a mézes madzagot.

2022. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
A házasság nem a szerelemről szól. Az legkésőbb a gyerek születésekor elmúlik. Utána főleg gazdasági szempontokat kell mérlegelni. Ha az együttélés működik (jól egészítitek ki egymást a mindennapos feladatokban, anyagilag jól álltok, tudjátok nevelni a gyerekeket, stb.), akkor az, hogy szeretitek egymást, esetleg még a szex is jó, már csak bónusz, de nem elvárás.
2022. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor én szarul vagyok bekötve. A feleségem volt az első komoly kapcsolatom. 9 éve vagyunk együtt, és a mai napig szerelmes vagyok belé. Miért hazudnék? Mi okom lenne rá? Nem mese, ez így van. És nem merek elaludni, mert olyan érzés volt tegnap, mintha valaki belém akart volna jönni. Teljesen kivagyok, a görcsömet pálinkával oldottam.
2022. jún. 17. 22:15
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Azért hazudsz mert incel vagy és ez alatt a kérdés alatt lehet szidni a nőket.


Ha nem lennél incel akkor tudnál hogy egy férfi 9 év alatt 90szer csalja meg a feleségét. Ha másra nézne a felesége betörné az orrát, kidobná és aznap beköltöztetné magához az egyik r.bancát, aki mellét még ugyanúgy tartana 5-t. Szerelem, persze, mintha a férdiak tudnák hogy mi az.

2022. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
El kellene menned a feleségeddel párterápiára. De ezen felül neked meg el kellene menned pszichiáterhez, mert szinte 100%, hogy klinikailag depressziós vagy, s alkohol helyett inkább antidepresszívumot kellene szedned. Mihamarabb menj, mert minél lejjebb csúszol a lejtőn, annál nehezebb lesz kimászni.
2022. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Csak te hiszed, hogy nem szeret, ebbe mész tönkre. Ő meg menekül tőled emiatt.
2022. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

1. "házas férfiak útszéli prostikhoz járnak a feleségük mellett"


férfiszidó provokáció egy dagadt feministától

2022. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Mit mond a feleséged mikor beszéltek a kapcsolatotokról? A gyerekek hogyan vélekednek róla? Családi programokon hogyan viszonyul egymáshoz a család? Eddig is rád hárult a háztartásvezetés, vagy a kapcsolatok romlásával változtak a szerepkörök?

Mit mondott a pszichológusod?

2022. jún. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Van olyan, amikor a szerelem kevés egy kapcsolathoz. Lehet, hogy jobban járnál, ha elváltok.
2022. jún. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Még egyszer mondom: az első lépés kijönni ebből a depresszióból, amiben vagy. Csak ha elmész pszichiáterhez és a felírt antidepresszívumok 3-4 hét után hatni kezdenek, onnantól lehet azon gondolkodni, hogyan tovább. Depressziósan ugyanis a problémamegoldó és konfliktuskezelő képességeid is lecsökkennek, s a szerencsétlenkedéseidel még tovább süllyedhetsz a gödörben. Azonnal menj pszichiáterhez, ez a legfontosabb most!
2022. jún. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!