Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van ketto ovodas es egy fèl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ketto ovodas es egy fèl eves gyerekunk, most derult ki hogy majdnem 5 eve megcsal a parom es eszre sem vettem. a csaladi idilli percek alatt dolt ossze?

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom

Hogy derult ki?

2020. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%

Nem feltétlen. Attól függ, miért tette.

#poliamória

2020. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy derült ki?
2020. okt. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Biztos hogy megcsal?

Ha nem lennének a csöppségek akkor egyből bíróság és válókereset. Így viszont szépen kerekedjetek fel és irány egy párterapeuta. Lehet nem fogja egyenesbe rázni a kapcsolatotokat, de abban legalább segíteni fog hogy - a gyerekek miatt is - indulatok nélkül tudjátok lezárni a storyt.

2020. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem egyedülállo az eseted. Most mit fogsz tenni?
2020. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

Bocsánat ha ez egy kicsit kemény kérdés, de azt írtad hogy 5 és fél éve megcsal a párod...biztos hogy te vagy a gyerekek apja?

már ha férfi vagy kérdező, ha nem akkor tekintsd a kérdésem tárgytalannak természetesen

de akár férfi vagy akár nő, mindenképpen le kéne vele ülnöd beszélni hogy mégis miért tette amit tett

2020. okt. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

sorry félreolvastam, majdnem 5 éve nem 5 és fél éve

6os voltam

2020. okt. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

5 éve csal és nem vetted észre?

Meg is érdemelted

2020. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6os voltam, mi rosszat kérdeztem ami miatt lepontoztatok? :D :D
2020. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez most furán fog hangzani de én nem kerítenék ennek feneket.

Szeret? Te szereted? Mint család boldog vagytok, jól működik?

A szex az csak szex. Komolyan elvárható az élet végéig tartó hűség? Minek?? Én zöldlámpát adok és kapok és cserében tudom hogy mindig hozzám jön haza. Egyikünk sem szenved. 2 gyerek van.

2020. okt. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!