Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha idegesítenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha idegesítenek a párom "poénjai", mert rohadtul nem viccesek, óvodás favicc "poénok"? Nehéz elviselnem nap nap után minden nap a sokadik hülye, fárasztó "poénját".

Figyelt kérdés
2020. márc. 12. 21:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nagy a szerelem mi? 😂
2020. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Olyat mint az, hogy:


-Kevesen vannak ma az irodában!

-Igen, Vuhan a létszám.

2020. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Először csak utalj rá, ha mondja utána mond azt, hogy "ba dum tsssz" /EZT: https://www.youtube.com/watch?v=6zXDo4dL7SU/ és dobold is le, ha van rá lehetőséged. Talán veszi majd a lapot. Bár, ha meg van győződve róla, hogy ő ilyen Vicckirály, a Humor Hercege, akkor nem fogja venni.


Sajnos élőben nagyon sok ember nem vicces, az átlag ugyanazt a pár szar poént nyomja újra és újra. Semmi abszurd, semmi morbid, csak ilyen szar "menősködések" általában.

2020. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni, ő ilyen a poénjaival együtt. Mguntad, de ettől ő még nem fog változni és megtiltani sem tudod, hogy ne mondja, ne magát adja.
2020. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Számodra Ő a tökéletes FÉRFI, nem??
2020. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Én átérzem, bár egyre nehezebb nevetni a poénjain, de próbálom megerőltetni magam. Vedd fel a play pofát, így könnyebb.
2020. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos nem tudsz mást tenni mint kacarászni rajtuk, hisz ezt a FÉRFIT Te választottad.
2020. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
egy szellemileg óvodás kisfiút választottál,de ha neked ez kell....
2020. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen ismerősöm, hánynom kell már hogy heti 5x elsüti ugyan azokat a hülye poénokat. Szerencsére nem a párom (alapból nem is választanák ilyen embert), így azt csinálom hogy elkezdtem elkerülni.


Minek választottál ilyet? 🙄 Bár hallottam már urban legendát hogy a nőknek az infantilis, óvodás humor imponál, de úgy látom hosszútávon azért annyira nem tetszik. 🙂

2020. márc. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Hogy jottetek akkor ossze? Nem tudom, masoknal hogy megy, de szerintem ez egy alapveto dolog, hogy egyezzen a humorerzek, ot ev utan is tudunk a parommal egyutt nevetni, szerintem ez az egyik oka, hogy nem unjuk egymast. A humorerzek meg szerintem nem olyan dolog, ami megvaltozna, plane felnottkorban mar.
2020. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!