Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Havi 1 szex igény miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi 1 szex igény miatt szexéhes szemét férfi vagyok?

Figyelt kérdés

Feleségem annak állít be. Neki a gyerek születése óta nincs szexigénye, pedig kb semmit se kell csinálnia. Én otthonról dolgozom, heti 3x jön a babysitter, 2x a takarítónö, plusz szombaton-vasárnap egyik-másik nagymama. Szóval nem fáradt és nöként is van kezelve. Saját kérésre császár volt a szülés. Egészségügy baja nincsen, a gyerek 3 éves.

Havi 1 alkalommal is kiegyeznék, de emiatt egy szexéhes szemét férfinak állít be, aki csak “azt” akarja. Nem tudom mit tegyek, mert minden más rendben van. Azt mondja, hogy már csak apaként tud rámnézni, magára meg anyaként és neki furcsa, hogy “olyan dolgokat” csináljon a gyereke apjával mint elötte. Van innen visszaút? Szégyen vagy nem, sajnos a mosdó jutott nekem szex terén saját magammal. Azt hittem álom életünk lesz, megvan a szép ház, minden ami kell, jó állás, két autó, nincsen anyagi gondunk, egészségesek vagyunk, aztán most ez van. Én a feleségemen kívül mást nem kívánok. Lehet hogy szánalmas de maszturbálás közben is a régi közös együttlétekre gondolok.


2022. júl. 1. 13:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Szia.

Sajnos ez hosszútávon nem lesz jó.


Annyira dogod kivánni a szexet, hogy megcsalod.


Próbálj vele beszélgetni.

2022. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Mondanám, hogy b*szd ki a p*csába, de az jön le, hogy pénzesek vagytok, szóval biztos egy csomót bezsebelne, holott ha jól sejtem nem az ő érdeme elsősorban az az élettszínvonal amit megengedhettek magatoknak. Keress szeretőt. 99.99%, hogy neki is van.
2022. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
93%

Esetleg párterapeuta segíthet, de ugye segíteni is azon lehet, aki hagyja....

Fhú haver, nőként mondom, hogy ezt nagyon megszívtad, pedig ahogy kiveszem a szavaidat a gyerek előtt rendben volt minden, és a részedről azért meg van minden adva az asszonynak. (Szerintem túl sok is, de ez én véleményem csak.)


Gondolom azt fölös leírni, hogy hogy meg mint csinálj hangulatot, stb...mert ezen már 500x túl vagy...

2022. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem anyunak szeretője van.
2022. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Depresszió?
2022. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Neki is fel kell ismernie, hogy ez így nem normális.

[link]

2022. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Az van, hogy amíg nem volt gyerek, addig muszáj volt szexelni. Most, hogy már benne van a tutiba, isten ments, hogy megint hozzád érjen. Csak a pénz kell neki barátom, a jólét.
2022. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Valami itt tutira nincs rendben.

Sokminden lehet a háttérben, de mindenképp ki kéne deríteni.

2022. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Sajnalom de nekem ez nagyon nem oszinte szaga van ennek a kifogasnak
2022. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%
"..heti 3x jön a babysitter, 2x a takarítónö..." Miért tartasz mellettük feleséget?
2022. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!