Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Már nem akarok hozzámenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem akarok hozzámenni. Hogy mondjam el, hogy ne én legyek a szemét?

Figyelt kérdés
A párom megkérte a kezemet kb másfél évvel ezelőtt,örömmel mondtam neki igent, nagyon szerelmes voltam belé. Már nem akarok hozzámenni, nem vagyok szerelmes. Tavasszal lenne az esküvőnk amúgy, ő 31, én 23 vagyok.Szeretem őt, mint embert. Soha nincsenek rossz pillanataink, mindent meg tudunk beszélni. Tudom, hogy ha most elhagynám, akkor ő teljesen összetörne, ezt nem szeretném, nagyon sokat jelent nekem, boldognak akarom látni. A családom is utálna, nagyon szeretik a páromat. Kényelmes életem lenne mellette valószínűleg, nem lennének gondok, de nem tudom elengedni a lángoló szerelmet. Szégyen nem szégyen, csaltam már meg, de nem hiszem, hogy ez lenne a megoldás. Össze vagyok zavarodva, nem tudom hogyan tudnám ezt a legjobban megoldani.
2017. jún. 8. 10:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Tök jó, hogy mindenki szerint hozzá kéne menned, és mindenki boldog lenne, kivéve téged. Ezek nem érvek. Kifogások. Leélheted így a "kényelmes életed", de ez így tényleg élet?


Már megcsaltál egy ilyen rendes embert, ennyi gerinctelenség nem volt elég?


Meg ez az álszent rizsa, hogy nem tudod, hogyan tudnád legjobban megoldani ... ugyanmár bzdmeg! Állj elé, mondd meg az igazat! Ez nem agysebészet!

2017. jún. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, hogy minél hamarabb közlöd vele és nem vársz az esküvő előtti hetekig, mikor már minden ki van fizetve. Aztán 10 év múlva majd rinyálhatsz, hogy "hová tűntek az igazi férfiak", meg "miért nem lehet komolyan tervezni senkivel" és társai.
2017. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

"...hogy ne én legyek a szemét"...


Hát, erről lecsúsztál.

2017. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

Ha neked a lángoló szerelem kell, akkor egyáltalán mi a francért maradsz huzamosabb ideig egy sráccal? 1 évig tart az kb, utána dobd ki, ne amikor már a házasságot meg a közös jövőtöket tervezi a másik fél.


Tudod akárkivel is jöjj össze a jövőben, ugyanez lesz a helyzet, mert egy idő múlva elmúlik mindenkiből ez a lángoló szerelem.


Egyébként a probléma egyértelmű, te még egy gyerek vagy, és ki akarod játszani magad, fel szeretnél próbálni több különféle méretű, színű, jellegű faszt is magadba. Te csak egy apafigurát kerestél magad mellé, és mellette eljárogatnál kúrogatni, mint ahogy apuciék házánál is tetted. Nem tudsz elköteleződni.

2017. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem elég, hogy így játszottál egy ember életével, a háta mögött megaláztad, most még a lelkifurdalást is meg akarod spórolni magadnak, nehogy már még neked kelljen rosszul érezned magad. Az önzésednek nincs határa.
2017. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Ezen nincs mit szépiteni és igen egy "szemét" leszel, de a saját boldogságodért csakis te vagy a felelős! Ha nem érzed, hogy ő az igazi, akkor nem ő az! Lépni kell! A család, barátok meg majd idővel lenyugodnak, tényleg nem velük kell foglalkoznod most.

Ne rabold a párod idejét se, adj neki esélyt, hogy megtalálja akkor azt, aki örömmel leélné vele az életét. Minden egyes nap számit neki is, neked is.

Különben is 23 éves vagy, még fiatal, kalandozz most nyugodtan, ismerkedj, stb, nem kell házasodni.

2017. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

Növessz gerincet! Állj elé és mondd el neki mi a nagy helyzet.

Hagyjad hogy találja meg azt aki méltó lesz hozzá.

Páromat is csalta az exe...majd el is váltak. Ennek már több éve. Most meg picsog, hogy mégsem olyan jó a kicsapongás a függetlenség meg az össze vissza kefélés...sirdogál, hogy hol az azelőtti kényelmes élete, meg ilyenek. Én összeteszem a két kezemet azért mert ilyen párom lehet.

Úgyhogy...kedves kérdező...most állj elé, adj neki esélyt a boldogságra...majd 1-2-3 év múlva várunk ide vissza a picsogó segítségkéréssel.

(Tipp...majd linkeld be a mostani kérdésedet, hogy tudjuk kiről van szó)

31N

2017. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne kend az egészet a családodra meg a környezetedre.

A családod jót akar neked, úgy látják,hogy boldog vagy ebben a kapcsolatban és örülnek, hogy a házasságig is eljutottatok..Ennyi, ha megmondod őszintén,hogy nem vagy boldog és nem vele akarsz lenni, akkor majd feldolgozzák.A családod úgyis melletted fog állni, mégha váratlan lesz így az eskvüőre készülődve.

De első körben a pároddal kéne ,hogy őszinte legyél.Elhiszem, hogy te még a huszonéveid legelején annyira nem vagy ideges, de a párod elmúlt már 30, te is húzod az idejét, hitegeted, holott nem vele tervezel már..

Meg kéne neki mondanod, hogy tudjon továbblépni és máshol keresni a boldogságot.

A megcsalásra inkább nem írok semmit..De a lényeg, hogy ülj le vele, beszéld meg vele, legyél őszinte. És utána a családoddal is.

Nem akkora szégyen,hogy 23 évesen visszalépsz a házasságtól, szerintem a kortársaid 10%-se házas még. Inkább beszéljétek meg és mindketten tovább tudtok lépni majd, minthogy végigcsináld az egészet, úgy,hogy nem akarod.

Lángoló szerelmet egyébként én nem keresnék évek után, addigra nem nagyon szokott lenni, inkább nagyon mély szeretet és kötődés.De kinél mi.

Nekem jobban bejön ez a mély szeretet,szerelem, mint a lángolás

2017. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

És akivel megcsaltad, azzal lángol a szerelem? Vagy az akkor mégsem olyan fontos?

Mondd el, hogy megcsaltad, aztán már nem kell aggódnod az esküvő miatt.

2017. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Az 1 dolog, hogy màr nem vagy szerelmes, ez még oké is, de akkor ha te màr nem érezted magadat boldognak, szakítanod kellett volna rég, nem undorító módon megcsalni. Ezt nem érdemelte meg, a leíràs alapjàn. Mondd el neki hogy màssal dugtàl, ha van egy csöpp esze, ő maga dob ki a francba. Mondd el azt is, hogy màr nem akarsz vele lenni. Ne tedd tönkre az életét a jelenléteddel, és lehetőleg sokkal hamarabb, ne az oltàr előtt hagyd ott mindenki előtt. Ha nem akartàl volna szemétkedni, nem alàztad volna így meg . És a legfontosabb: növessz gerincet!!! A következő kapcsolataidban szükség lesz rà. Gondold végig mit csinàltàl. Ha így bànsz az emberekkel az előbb utóbb vissza fog ütni ràd. Az ilyeneknek mint te , nem is àrtana 2-3 emberes pofon az élettől. Ha màr annyi eszed nincs, hogy magadtól értékelni tudj olan dolgokat amiket az élet tàlcàn kínàlt.
2017. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!