Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Google maps mindig megbízható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Google maps mindig megbízható?

Figyelt kérdés
Férjem beállított hogy mindig lássuk egymást google maps-en keresztül. Eddig mindig jól mutatta még azt is láttam ha kiment a kertbe. Tehát 3-5 méteres távolságokat érzékel. Ma délután ránéztem mert elutaztam gyerekekkel és nem volt munkahelyén hanem a házunktól pár utcányira volt. Kérdeztem h mit csinál azt mondta otthon van nem érti miért írja rosszul ki. (Elküldtem neki a képet h hol mutatja) de nekem akkoris fura. 3 napja ma hívott fel először akkor is ideges volt még sem kérdezte h vagyok;(
2022. júl. 11. 19:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Jo latni , hogy vannak kapcsolatok ahol bíznak egymasban a felek
2022. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Google maps nem megbízható, hanem a férjed 😂

Régen rossz, ha már ilyen nyomkövetőt kell a párodra rakni ahhoz, hogy ne gyanakodjál. Házi őrizetben van, vagy mi?

2022. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ő tette fel nekem mert több mint 1 óra h hazaér munkából autóval. Így nem kell felhivnom telefonon csak látom h hol tart ha hazajön;) meg sokat is telefonál. Nem tudja mindig felvenni
2022. júl. 11. 19:12
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Nekem néha a 20 kmrel arrébb lévö vàrost írja ki a telefon, pedig nem mozdultam otthonròl, még pàrom sincs.

Nem egy megbízhatò, nàlam sokszor rossz helyre "csekkol" be. Söt van mikor Szlovàkiàra tesz, mert közel a hatàr.



Ennyiböl még nem lehet tudni h a férjeddel gond van e vagy sem.

2022. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazat mondott volna csinál egy képet akkor otthon vagy felhív videóhívásban.

Mondjuk nem túl jó, ha ennyire nincs meg a bizalom de ezzel bizonyíthatta volna...

2022. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kedves 5 nekem is ez volt a furcsa! Azt írta itthon van. És ennyi. Vártam h képet küldjön de nem
2022. júl. 11. 19:43
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Kérdezö, a te telefonod mindig tüpontosan jelzi hol vagy?

A kép màs dolog de ha nem is kérted...

2022. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ott, ahol a Google szerint volt? Illetve: ki?
2022. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Én a Google helyelőzményeknek hála tudtam meg, hogy Afrika mellett, egy egyenlítői szigeten tartózkodtam. Furcsa, mert Ausztriát leszámítva még nem voltam külföldön. :D
2022. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk is van nyomkövető a telefonon, egyszer pont figyeltem is, ahogy jön haza a munkából, néztem, hogy mikortól érdemes elkezdenem összedobni a vacsit, hogy pont jó legyen, amikor a következő frissítésnél bedobta a város másik felén a hullaházba :O Hát mondom, nem kicsit kaptam frászt :D És hiába frissítgettem, nem vette ki, ott virított a kis google-pötty a hullaház épületének közepén. Hát azt hittem, ott kapok agyérgörcsöt. Fel is hívtam egyből, hogy ugye jól van.

Végig a második kerületi dugóban ült, nem a huszadik kerületi hullaházban. Pedig amúgy nálunk is az a tapasztalat, hogy az esetek 90%-ban pontos. De ott van az a maradék 10%, amikor nem úgy állnak a szatelitek, nem olyan erős a jel, mittudomén, meghülyül az egész, és akkor nem teljesen azt mutatja, ami a valóság.


Szóval én ettől még nem ijednék meg. Ha nincs más "jel", akkor ebből még nem vádolnám meg semmivel.

2022. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!