Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Google maps mindig megbízható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Google maps mindig megbízható?

Figyelt kérdés
Férjem beállított hogy mindig lássuk egymást google maps-en keresztül. Eddig mindig jól mutatta még azt is láttam ha kiment a kertbe. Tehát 3-5 méteres távolságokat érzékel. Ma délután ránéztem mert elutaztam gyerekekkel és nem volt munkahelyén hanem a házunktól pár utcányira volt. Kérdeztem h mit csinál azt mondta otthon van nem érti miért írja rosszul ki. (Elküldtem neki a képet h hol mutatja) de nekem akkoris fura. 3 napja ma hívott fel először akkor is ideges volt még sem kérdezte h vagyok;(
2022. júl. 11. 19:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de kis viccesek vagytok!

Én meg a Google Mapson láttam, hogy a férjem munkából hazafelé jövet minden nap tesz egy 30 perces kitérőt, mindig ugyanoda. Én úgy tudtam, hogy a félórás ebédszünetet kell ledolgozni, x perc az út, szépen időben hazaér. Így bukott le, hogy évek óta összejár a kolléganőjével.

Még jó, hogy megbíztam benne, és nem nyomozgattam. Csak elveszett a mobilja.

2022. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kapcsolatnak hamarosan vége.

Nem azért, mert megcsalna... nyilván ez is meglehet, de korántsem biztos. Hanem mert szemmel láthatóan itt komoly problémák vannak. A kommunikáció köztetek nullához konvergál. Ő nem hív fel 3 napig. De te sem őt. Mi ez, dedó? Általános 5. osztály? Ti nem házastársak vagytok, hanem dugópajtik pár gyerekkel.

2022. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én rövid úton begolyóznék egy ilyen Big Brother jellegű kapcsolattól.
2022. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A telóm helymeghatározása szerint a szomszéd településen vagyok. Ehhez képest itthon fekszem az ágyban.
2022. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
12-es. Elég fura h ennyiből ilyeneket szűrsz le, még egy pszichológus se tudna komolyabb következtetéseket levonni a kerdésemből....amúgy 13 éve vagyunk együtt. Nem hiszem h vége lesz pusztán furcsállottam ezt az egészet. Én nem hívogató 5 percenként. Komoly munkája van tudtam h munkaidős van még. Hazament mert nem érezte jól magát nemreg kapott oltast covid ellen.
2022. júl. 12. 00:04
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Elég fura h ennyiből ilyeneket szűrsz le"

Nem fura ez. Színtisztán logikus következtetések eredménye.

Egy párkapcsolat egyik alappillére a kommunikáció. (Meg a bizalom, a nyitottság egymással szemben, és persze a szerelem.) Ha valaki elutazik napokra, de egyik fél sem keresi a másikat, ott bizony komoly gondok vannak a kommunikációval.

Ráadásul az, ahogy te ezt a helyzetet megpróbálod tisztára mosni, még arra is rávilágít, hogy magaddal szemben sem vagy őszinte. Persze, lehet ideológiákat gyártani... Komoly munkája van, nem hívogatom 5 percenként... Nos, hadd említsem meg, hogy 3 napban 864 darab 5 perces intervallum van. Ha valaki 3 nap alatt felhívja a másikat, az nem ötpercenkénti hívogatás. Lehet csűrni-csavarni, de a makacs tény bizony az, hogy te sem voltál képes napokig hívni őt. De persze panaszkodsz, hogy ő nem hívott téged. Most akkor hogyan is vagyunk? Ugyanis amit az egyik oldalról te sértésnek érzel, azt más szempontból nézve meg elvárható viselkedésnek állítod be.

De felesleges folytatni. Te nem válaszokat akarsz, csak panaszkodni jöttél egyet. Képzeld azt továbbra is, hogy ez egy jó kapcsolat, aztán majd ha tényleg megcsal, mert már nem bírja melletted, akkor gyere ide újabb kérdést kiírni.

2022. júl. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Messengeren beszéltünk te nagyokos....nem csak telefonon lehet. Jézusom te aztán jól át látsz mindent ha ennyi időd van gyakori kérdéseken lógni inkább neked kéne elgondolkodni. Én kb 1 éve neztem fel ide akkor is baba témával. És nem is a megoszlása irányult a kérdésem mert nem abban a temakorben irtam
2022. júl. 12. 05:32
 18/19 A kérdező kommentje:
*megcsalásra
2022. júl. 12. 05:32
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Vagy esetleg normálisan is leírhatnád a kérdést.

Egyébként meg ha te ennyire betegesen irigy vagy arra, hogy az embernek van napi pártíz perce azért, hogy esetlegesen segíteni tudjon másokon (persze, aki nem hagyja, azon nem lehet), akkor a te életedben van valami nagyon-nagyon elszúrva. Tényleg sajnálandó, ha valakinek napi 20-30 szabad perce sincs. Neked kéne elgondolkoznod, hogy mit rontottál el az életedben?

Azt meg továbbra is tartom, hogy talán normálisan kellett volna feltenned a kérdést. Rinyálsz, hogy nem hívott fel, úgy állítottad be, mintha totálisan ignorált volna, erre azért kiderült, hogy más platformokon ment a diskurálás... csak akkor nem értem, hogy miért annyira lényeges a telefon?

Na, mindegy. Nem az én dolgom. Oldd meg a problémáidat, már ha egyáltalán szeretnéd. :)

Férjedet meg sajnálom, hogy egy ilyen beképzelt hárpiával kötötte össze az életét. Tényleg nem csodálkoznék, ha másnál keresné azt, amit nálad nem kap meg.

2022. júl. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!