Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan aki 10 év párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki 10 év párkapcsolat után összeházasodott és megbánta végül?

Figyelt kérdés
2022. aug. 3. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Igen van.

6 év együttélés után ahogy jól megvoltunk kikönyörögte az akkori barátnőm hogy vegyem el,papíron mert már minden barátnőjének van facebookon esküvői képe.

Ezért néha órákat képes volt nyavicskolni, de néha egészen artikulátlanul.

Aztán egyszer kapott a gyűrűt, szerintem nem is annak örült, hanem ment a facebookra instára vagy ezer kép.

Aztán jött a következő érvágás, nem egyszer esküvőt akar ám a drágám, hanem jobb legyen minden barátnője esküvőjétől.

Na itt már lefüstöltem.

majd jött a meglepi a végére, ne csak egyszer nászút, hanem bora-bora, fidzsi szigetek, ahogy mauritius meg egyéb egzotikus nemistudomhol lévő helyek, amiket előtte nem is ismertem.

vége az lett esküvő után pár nappal úgy összevesztünk, talán addigra jött ki az összes feszültség rajtam, hogy elzavartam az anyjához gondolkodni.

Aztán ott is maradt,nemsokára papíron is elváltunk.

Ott megkönnyebbültem egy kicsit.

2022. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor végül elvetted, és utána szakítottatok? 😊
2022. aug. 3. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
#1 Melyik éjjel álmodtad ezt? Tipikus incel képzelgés :D
2022. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
#1 Ez erősen úgy hangzik, mint egy "a nő rossz!" típusú incel nedves álom.
2022. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!