Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Összeházasodnátok életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeházasodnátok életetek első szerelmével?

Figyelt kérdés
Egyetem első évében ismertük meg egymást, 4 éve vagyunk együtt. 1 éve élünk közös albérletben. Nem mondom, hogy nincsenek néha problémák, de eddig mindig megoldottuk. Jelenleg nem látok olyan akadályt a kapcsolatunk előtt, ami szakításhoz vezethetne, mondhatni a mai napig tökéletes párnak gondolom és elmondása alapján ő is hasonlóan érez. Attól viszont parázom, hogy ha elköteleződöm mellette, akkor esetleg akarva-akaratlanul is középkorúként fogok szembesülni vele és nyomasztóan fog hatni rám, hogy bizony egyedül vele próbáltam ki kapcsolatban élni. Mi a véleményetek erről?

2018. júl. 24. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Tegyük fel együtt lesztek még 30 évig és ő lesz további életed naaagy szerelme.


De az ég világon nem sürget senki, hogy meg kéne házasodni. Együtt vagytok minden megvan a csilivili esküvőn kívül. Bőven ráérsz még ezzel. Főleg, hogy ilyen gondolatok is foglalkoztatnak. Persze tudom....minden csodálatos szuper dúl a love minden mesébe illő, de még nem kéne.


Éjetek még így nyugodtan ráérsz!

Ráértek, hová sietsz ezzel?

2018. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem.

Nemet mondtam, nem véletlenül, és nem is bántam meg.

2018. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, más meg azon kesereg középkorúként, hogy randizgatott, járogatott ezzel-azzal, úgymond "kiélte magát", de közben elment mellette az élet, és már túl idős, túlságosan magának való ahhoz, hogy egy olyan társat találjon, akivel családot alapíthatna.

Szóval középkorúként így is, úgy is lesz egy életközepi válságod, amikor az elszalasztott lehetőségeiden fogsz keseregni. Ezért nem azt mondom, hogy mindenképp vágjatok bele, csak azt, hogy ne attól tedd függővé a dolgot, hogy mi fog nyomasztani középkorúként, mert bárhogy is döntesz, valami mindenképp fog nyomasztani.

2018. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

# 3


Hú, pontosan! Erre jöttem rá én is. Ahogy élsz, valamit nyersz és vesztes, ha tetszik, ha nem. És ahogy mondta, valamit mindig vesztesz is..


Ha most jó, akkor inkább örülj neki. Szerintem probléma nélkül hülyeség lenne szakítani, mert mi lesz x év múlva.. Az a nyomasztás, hogy másra vágysz, vagy valami hiányzik, akkor is rád jöhet, ha most elkezdesz szingliként ész nélkül pasizgatni szerintem.

2018. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem kell házasodni ameddig meg kétségeid vannak, ilyen egyszerű.

Ettől még lehettek együtt amég jól esik.

2018. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Összeházasodtam volna, ma már örülök, hogy nem tettem.


Szerintem már rég rossz egy olyan kapcsolat, ahol egyáltalán felmerül, hogy mással is kipróbálnál ezt-azt. Amikor én szerettem valakit, akkor boldog voltam, hogy nem volt előtte más, hogy ő volt az első, legszívesebben az egész életemet leéltem volna vele.

2018. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csúnya dolognak tartom az ember próbálgatását. Ha valaki elégedett a párjával azt szerintem ne hagyja el, függetlenül attól, hogy éppen hányadik is a sorban. A kísértés akárkit utolérhet.
2018. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Igen, én összeházasodtam az első barátommal, akivel 16 éves korom óta együtt vagyunk. Már 11 éve :)
2018. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem, ha nem tapasztalod meg, hogy milyen emberek vannak nem fogod tudni, hogy ő miért jó. Olyan mintha egész életedben sárga dinnyét ennél, és sose kóstolnád meg a zõldet, mert a sárga az nem túl rossz. Szerintem mindenkinek kéne legalább 3-4 tök más személyiségü pár, hogy tudja hogy mit akar.
2018. júl. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

# 9

Igen, itt ideális helyzetekről beszélsz most, nyilván az lenne a legideálisabb, mert jobban tudnád értékelni, amit, az összehaosnlítási alap mindig jól jön.


De csak ezért szétmenni is hülyeség.

2018. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!