Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mással is fordult már elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is fordult már elő olyan, hogy az apja titkolja a munkahelyén, hogy a fia megházasodott?

Figyelt kérdés
Az apám kollégái nem kedvelik a feleségemet fogalmam sincs miért szerintem apám hordott össze hülyeségeket róla és rólam, és kiderült ma hogy a munkahelyén el se mondta senkinek hogy 4 hete volt az esküvőnk, mikor itthon rá kérdeztem apától miért, az volt a válasza, hogy jobb ha nem tudják, hogy feleségül vetted azt a lányt. Nem tudom ez miért van. Én mindig kedves vagyok apámmal és a feleségem is de a hátunk mögött hülyeségeket mond rólunk párszor már rajta kaptuk persze ő le tagadja. Ilyen sajnos a viszonyom apámmal és megmondom őszintén nagyon nem tudom ezt megérteni miért ilyen velünk.
2022. szept. 24. 01:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném az embereket miket hallottak…
2022. szept. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Az is lehet valaki hencegett neki régről a feleségeddel kapcsolatban… vagy mutattak neki olyan képet róla.
2022. szept. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Azt szoktak szegyelleni ha más etnikumu.
2022. szept. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Mert lehet, hogy apad meghuzta a felesegedet, amikor meg nem volt a feleseged, es el is dicsekedett vele....



38F incel

2022. szept. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még régebben azt hallottam vissza hogy nem kedveli apám a feleségemet, mert nem szimpatikus neki amúgy nem más etniukumu, hanem csak nem gazdag ahogy mi se vagyunk ő meg gazdagot akart volna. Én arra gondolok hogy valami csúnyákat mondhat rólunk ami nem is igaz mert apám energiavampir, nárcisztikus személyiség. Persze a kollégái nem mondanak semmit nem akarnak belefolyni. De egyébként én nem tartok semmilyen indokot olyan nagy dolognak hogy valaki le tagadja hogy a fia megnősult, tehát ennyi erővel legközelebb még azt is le tagadja hogy a fia vagyok? Ráadásul ennek ellenére hogy ő ilyen rengeteget segítünk neki.
2022. szept. 24. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy városban laktok? És egy munkahelyen dolgoztok?

Ha nem, akkor szard le, hogy mit dumál a munkatársaival.

2022. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi köze van apad munkatársainak hozzátok?!?!?!?!?
2022. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!