Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan szerették a szüleitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerették a szüleitek egymást?

Figyelt kérdés
Mit figyeltetek meg rajtuk? Mi az, ami megragadta a figyelmeteteket? Apa sűrűn megajándékozta anyát előttetek és fordítva? Hogyan ért egyikőjük a másikához? Volt közöttük diszkrét intimitás? Segítettek egymásnak a lakásban vagy a ház körül? Volt olyan szabadidős tevékenységük, amit együtt csináltak? Szavakkal kedveskedtek egymásnak?

máj. 23. 19:38
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
11%

A kezdetekben: apàm szerette a nagy csöcsöket. Anyàm meg a magas faszikat.


Deal 🤫

máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem így, de szerencsére amikor "készültem" akkor szerették egymást 😂
máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A romantikus történet: anyámat elnyomta a saját anyja így keresett egy másik elnyomót, tudat alatt. Apám meg egy pszichopata, aki nagyon elbűvölően tudott viselkedni és eleve ilyen személyt keresett maga mellé. (Rendezte: Ruin Johnson)
máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Anyám menekült otthonról a sárkány anyja elöl. Az elsö, akibe belebotlott, az alkesz apám volt, gyorsan össze is házasodtak, attól kezdve együtt ittak. Negyvenes éveikre mind a kettö elitta az agyát és boldogtalanul éltek, de aztán hamar meg is haltak. Itt a vége, fuss el véle! :-)
máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Apám munkanélküli alkoholista volt, csak dögleni járt haza. Anyukám kórházi nővér volt, gürcölt egész életében, hogy ne haljunk éhen. Apámtól soha egy jó szót nem kapott, feleség helyett "feleslegként" hivatkozott rá. Apám minden pénzünket elitta, otthonról amit tudott, elhordott a zaciba. Anyukám tűrte, mert "ha már hozzá mentem, akkor muszáj valahogy kibírni az életet". Mindketten fiatalon meghaltak. Apámat elvitte az alkohol, anyukám pedig 49 évesen rákos lett és pár hónap jutott már csak neki. Együtt soha nem jártak sehova, nem volt semmi közös bennük. Csak veszekedésből és sírásból állt az otthoni hangulat.
máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#4&5: Sajnálom. Igaz, nem értek el vele semmit, de akkor is sajnálom. :(
máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nagyon. De a piát kicsit jobban. Bár csak az egyik ivott súlyosabb szinten.

És hogy hogy értek egymáshoz? Hát egy alkalommal mikor az egyik részegségében már a másik testi épségét veszélyeztette, a másik úgy ért hozzá, hogy azon csodálkoztam, hogy még maradt foga...

máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Jesszus, milyen történetek. Nekem is vannak rossz emlékeim, de az én szüleim elváltak, mikor 9 éves voltam. Előtte évekig jó volt minden, viszont 20-21 évesek voltak mikor születtem, anyum pörgősebb ember, szeret jönni menni, apám az ellenkezője. Ez ki is ütközött, el is váltak. Akkoriban volt megcsalás, meg vita is, de nem ilyen tragikus, mint itt előttem lévőknél. Azóta már 32 vagyok, anyumnak lett új párja, már vagy 20 éve vele van. Lett két kistesóm is. Az "új" kapcsolata így kívülről nézve nagyon is jó, kedveskednek egymásnak, töltenek együtt időt stbstb. Apámmal nem tartom a kapcsolatot.Eltűnt.
máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Azért ez nagyon szomorú amiket leírtatok. :( :(

Az enyémek sose illettek össze. Apám egy nárcisztikus, anyám pedig elkerülő. Menekült anyám a saját apja elől és beleakadt apámba. Szerintem sose szeretet senkit magán kívül. 8 éves voltam amikor elváltak. Addig csak ölték egymást.

máj. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9 Én se erre számítottam, de talán még majd jönnek pozitívabb példák is.

Eddig az egyik legpozitívabb példa az az volt (#4), ahol legalább együtt ittak a szülők.

A #9 anyukájánál jóra fordultak a dolgok, azért ez egy igen pozitív fejlemény.

máj. 24. 04:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!