Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szeretsz a legjobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretsz a legjobban a férjedben?

Figyelt kérdés
Megkérték a kezemet nemrég, és érdekelne, hogy aki házasságban él, az mit szeret a legjobban a férjében? Illetve hogyan ismerkedtetek meg?

2022. okt. 7. 20:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

9-es nagyon sajnálom, hogy így viselkedik/viselkedett veled a feleséged. ☹️ Pedig amit leírsz az nem igaz. Nem jár alanyi jogon semmi sem, egyformán kell tisztelni egymást egy kapcsolatban. Sose volt számomra természetes, hogy a férjem mellettem van, mert bármi történhet. És itt nem a megcsalásra gondolok, hanem arra, hogy egyik nap itt vagyunk, másik nap meg már nem. Nem szeretek haraggal a szívemben lefeküdni aludni. Sose szoktunk. Mindent megbeszélünk egymással. Sose húzom a számat (ha nem szeretnék valamit, akkor jelzem neki és kompromisszumot kötünk) és sose büntetek. Ennek nincs értelme, csak nagyobb szakadék lesz köztünk és a probléma nem lesz megoldva.


A férjem az elején mondta, hogy mivel ájul mindentől ami kórház, tű, vér, azt mondta nem szeretne bent lenni. Elfogadtam a döntését, úgy volt hogy a húgom lesz velem bent. Aztán a 2.trimeszteres genetikai ultrahangon amikor meglátta 4d-ben a lányunk arcát, akkor hatalmas pálfordulást vett. Az, hogy ő a fóbiái, félelmei ellenére is bent volt végig velem, teljes mértékben támogatott, az számomra pedig hatalmas segítség volt. 12 órát vajúdtam, és bár szakmailag nem tudott mit hozzá tenni, az, hogy lélekben támogatott, hatalmas erőt adott. Más nő nevében nem tudok nyilatkozni, de ez azaz élmény amit ő is egy életen át bánt volna, ha kihagy. Ezek után sose tudnék a férjemmel szemétként bánni. De mint írtam feljebb, én benne találtam meg azt akire mindig is vágytam. A szerelmemet, a lelkitársamat, nem megalkuvásból mentem hozzá és szültem neki. Sok ilyenről is hallani, hogy valaki megelégszik az aktuális partnerrel, mert mire talál valakit és gyereket is vállalnak az több év, főleg, ha az ember már nem fiatal és kifut az időből. Emiatt az aktuális párral elégszik meg, noha szikrázó szerelem nincs meg köztük. Nagyon szomorú az, ha a felek nem tudják egymást megbecsülni. Téged sem becsül a feleséged sajnos, ha így viselkedik veled. ☹️

2022. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!