Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szeretsz a legjobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretsz a legjobban a férjedben?

Figyelt kérdés
Megkérték a kezemet nemrég, és érdekelne, hogy aki házasságban él, az mit szeret a legjobban a férjében? Illetve hogyan ismerkedtetek meg?

2022. okt. 7. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
A férjet nem szeretni szokás hanem unni.
2022. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem (még) nincs férjem/vőlegényem, csak sok boldogságot szeretnék kívánni! 🥰
2022. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon sok mindent, de megprobalom osszegezni:


- En vagyok szamara a legfontosabb, ezt mindig, minden teren kimutatja.

- Csaladcentrikus

- Soha nem csalna meg! Nagyon lelkiismeretes, tisztelettel banik velem, nem forog mas nok utan.

- Soha nem megy el, vagy jon haza ugy, hogy ne adjon egy olelest&puszit.

- Munkahelyen minden szabad pillanataban ir vagy felhiv. Nincs olyan sok szabadideje, de ami van, azt nekem szenteli.

- Szeret tanulni, folyamatosan fejleszti magat. Amikor valahol prezental (munka), akkor neha kell irnia ilyen bemutatkozast magarol es, hogy mikent jutott el addig , ahol most van. Olyankor mindig kiemeli, hogy a felesege a legnagyobb tamasza az eletben es neki koszonheti azt, amit elert. O az aki mindenben tamogatja, mellette van. :)))

- Ha elottem kel fel, akkor mindig keszit reggelit.

- Nagyon jol foz, szereti az egeszseges eteleket, rendet, tisztasagot :)

- Nem engedi, hogy barki beleavatkozzon a dolgainka, es itt foleg Anyosra gondolok. Kiall mellettem es MINDIG tartja magat a megbeszeltekhez.

- Ha beteg vagyok, akkor apol, aggodik ertem.

- Nagyon kreativ, kivalo izlessel rendelkezik, mind oltozkodesileg, mind lakberendezesi szempontbol.

- Szereti a termeszetesseget, nem szereti ha sminkelem magam, vagy csak minimalisan.

- Mindig dicser, hogy szep vagyok.

- Mindketten hiszunk valami felettunk alloban- aki akarja nevezheti Istennek.

- Szereti az allatokat, a termeszetet, es minel tobb idot a szabadban tolteni.

- Ahogy en is, ugy o is imad utazni, vilagot latni.

- Az agyban is figyelmes, mindig nezi azt, hogy nekem is jo legyen. Fantasztikus vele a szex, es a mennyiseggel sincs gond. Ha veletlenul faradt vagyok, akkor megerto es csak osszebujva megnezunk egy filmet vagy sorozatreszt.

- Sokszor nem is kell beszelnunk ahhoz, hogy ertsuk egymast.

- Nagyon jo sofor, kivaloan vezet, mellette mindig biztonsagban erzem magam. En tok bena vagyok, de o mindig turelmesen magyarazza, hogy mit hogyan.

- Karos szenvedelyektol mentes

- Nincs olyan, hogy "Te penzed, en penzem". En egy picit tobbet keresek mint o.


Nagyjabol ennyi jutott eszembe. Amugy nem egy nyalas pasit kell elkepzelni, sot. Borostas, tetkos ferfi, sotet hajjal, kek szemekkel, ki sem nezne belole az ember a fentieket :)



Veletlenul ismerkedtunk meg a neten (nem tarskereso).


Jah es azert irok par olyan dolgot is, amivel neha kikeszit:

- Lobbanekony is tud lenni, de nagyon gyorsan le is tud nyugodni. Bekulekeny.

- Neha gyorsan hoz meggondolatlan donteseket. Pl. hirtelen megvesz valamit, aztan rajon, hogy az tetszik neki jobban, ami ket utcaval arrebb van, es azt is megveszi. Tehat neha feleslegesen szorja a penzt, ezert en vagyok a hazassagunkban az, aki kontrolalja a penzugyeket. Szerencsere tisztaban van ezzel, igy a nagyobb kiadasokkal kapcsolatos donteseket leginkabb en hozom (persze beszelek vele is elotte).


Ennyi :))

2022. okt. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Szia.

Mi 12,5 éve jöttünk össze. Netes társkeresőn ismerkedtünk meg.

Én mindent szeretek benne.

Kedves, cuki, törődő, bújós, mindig jön- szeretget- bókol, önzetlen, megbízható, őszinte, én vagyok neki a legfontosabb ( és fordítva), képes kimondani és kimutatni is az érzéseit, okos, vicces- szórakoztató, nagyon hasonló a személyiségünk, az értékrendünk, sok bennünk a közös. És nem mellesleg a hàlószobàban is nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Nem tudnék olyan dolgot mondani ami pl zavar vagy idegesít benne.

Én őt magát szeretem így egyben, úgy ahogy van. :)

2022. okt. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyünkön talalkoztunk.

A vegtelen nyugalmát es derűjét. Hogy mindenhez ért, és ha nem, megtanulja. Remek apa. Mindig ráér, ha hozzabujnék vagy beszelgetnék. Nem is tudom, olyan tökeletes.

2022. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes társ, de nem azért mert tökéletes. Soha nem hagy cserben, nem hazudik, nem játszmázik. Nagyon okos és segít sok döntéshozatalban. Közösek a célok, közösek a hobbik.

20 éve együtt, 2 gyerekünk van.

2022. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Egyszerű a képlet! Azok szeretik egymást, akik lélekben is megtalálták a másikat. Akik nem, azok csak szenvednek. Az nem elég egy házassághoz hogy jó a teste, meg néha érdekes, meg jókat lehet mellette szenvedni.

Abból sem lesz jó házasság, ha minden klappol, csak a libidó nem. Minden minden szuper lehet, de az egyik fél sótlan. Vagy minden szuper, de az egyik fél laza, a másik kötött. Lhetnek közösek a célok, lehet szuper figyelmes és okos, és művelt és minden de minden extra jó, ha este csak bámulod a plafont.

2022. okt. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Tegnap óta ezen a kérdésen gondolkodok és csak arra jutottam, hogy mindent egyformán szeretek benne. Az első találkozás után szerelem volt első látásra. Életemben először, igazán szerelmes vagyok. Szerelemből házasodtam, szerelemből is született a kislányunk. Nem tudnék kifejezetten mondani tulajdonságot amit annyira szeretnék benne, mert nekem az összkép, a kerek egész a fontos.


Nekem igazából a szülés jelentett sokat, hogy ott volt. Pedig kórház, tű és orvos fóbiás. Rosszul van ezektől, de akkor bent volt velem végig. Fogta a kezemet amikor úgy éreztem, hogy ketté szakadok. Tartotta a tálat amikor hánytam az erős fájásoktól. Szintén a kezemet fogta, amikor az epidurálhoz az eda kanült szúrta be az altató orvos. Takargatott, óvott, simogatott miután életet adtam a kislányunknak. Ott és akkor váltunk családdá. Belőlem édesanya, belőle pedig édesapa vált. Ahogyan ő ott akkor helytállt, azaz ami megtestesíti azt, amit igazán szeretek benne. Megfogalmazni nem tudnám, de ez lesz azaz érzés, ami 80 évesen is melegséggel fogja eltölteni a szívemet.

2022. okt. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

8. Tudod mennyi ilyen férfi/férj van, és le se sz*rják őket? Azt tartják ugyanis a feleségek, hogy minden az ég világon alap és jár nekik. Persze ha valami nem úgy van, akkor már megy a szájhúzogatás és a bünti.


Amiket leírtál, azokon én is pontosan ugyan úgy átestem, még sem vagyok több mint egy eldobott zsebkendő. Ha kellek az csak azért van, mert hát rengeteg munkát elvégzek, és a segítségem mindig jól jön. Na persze ezeket minden de minden férfi elvégzi, ennél jóval több kell.

2022. okt. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. Nem kell olyan nővel lenni akiről látod és érzed, hogy nem becsül meg. Ennyire egyszerű.
2022. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!