Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Boldognak tartjátok a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldognak tartjátok a házasságotokat?

Figyelt kérdés

Manapság egyre inkább nem hiszek a boldog házasságban, a barátaim sorban válnak, én is házas vagyok egy éve, 7 év ismertség után, nekünk is vannak kisebb problémák, de eddig mindent meg tudtunk oldani és teljesen egy nevezőn vagyunk. Mások miért nem?

28F



2022. okt. 12. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

10 eve együtt, 6 eve hazasok

27N 34F

2022. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Igen.

31N 30F

2022. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mások miért nem? Ennek számos oka lehet. Van, amikor már az elején látszik, hogy nem illenek össze emberileg. De az ágyban minden jó, közös a cél, jól együttműködnek. Amíg nem jönnek a problémák. Egy ideig, akár évtizedekig tűrik egymás dolgait, aztán egyszer csak vége lesz. Én is így jártam.

Van olyan is, hogy összeillenek, de idővel mindannyian változunk. Van aki annyira tévútra kerül, hogy lelép a kapcsolatból.

2022. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem. 10 éve együtt, 5 éve házasok. Szex sincs már egy ideje sajnos.
2022. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

Mi tökéletesen menedzseljük a házasságunkat, minden kiszámítható, minden pontos, minden működik. Hogy boldog vagyok-e? Nem. Ha cég lennénk, akkor igen. Mint párkapcsolatban nem.


Viszont ha körbenézek, akkor a válástól még a hideg is kiráz! Kiégett emberek tömkelege minden korosztályban, akik vakon keresik a boldogságot, jelentsen az akármit is. Sajnos ma már a boldogság lekorlátozódik a rendszeres szexre, ott is a jó bevállalósra. Ez működik egy darabig, emiatt elszínészkedik a hős szerelmest, majd amikor a szex már unalmassá válik, lelépnek. Én kb. ezt látom magam körül, a munkahelyemen, az ismerőseim körében, a családban. Majd jön valaki, megint hihetetlenül boldogok, 0-24-ben szex 2 évig, majd megint szakítás/válás. Aztán kezdődik elöről az egész. Én valahogy ebbe a gátlástalan húspiacon nem szeretnék portéka lenni. Arról meg már nem is beszélek, hogy a többségük lecsúszik, legyen az nő vagy férfi. Amilyen recesszió előtt állunk, öngyilkosság lesz az egyedüllét.

2022. okt. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Nekünk idén júniusban volt az esküvőnk 5 év után. Én 23/L ő 28/F

Boldogok vagyunk :D

Jól sikerült a lagzi is és a nászút is.

Nyilván vannak viták, hisz hol nincsenek, meg hát sokat dolgozunk a közös célok elérése érdekében, de jól érezzük magunkat, igyekszünk szépen élni. :D

2022. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Mi 12,5 éve együtt, 11 éve vagyunk házasok. Egy házasság annyi amennyit 2 ember beletesz, vagy nem tesz. Se több, se kevesebb. Ennyi.

Ha valakik odáig jutnak, hogy elválnak, annak is megvan a maga oka.

2022. okt. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
A tökéletes házasság titka a külön hálószoba. Amit egy óceán választ el egymástól.
2022. okt. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó 🤣🤣🤣
2022. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!