Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan ami folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ami folyamatosan mérgezi az egyébként tökéletes házasságotokat?

Figyelt kérdés

Mi sajnos ismét az ilyen miatt vitatkoztunk, és bántottam meg férjem. Pedig annyira szeretem. De ha ez a téma szóba jön, egyszerűen kiakadok teljesen.

Most itt ülök és őrlődök miért kellett ilyen marhának lennem. Hallottam, annyira megbántottam, lefeküdt aludni, de sokáig csak forgolódott.

Legszívesebben odabújnék és sírva kérnék tőle bocsánatot. De nem lehet, pihennie kell.


2021. aug. 12. 23:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Van olyan. Úgy hívják, hogy "nő".
2021. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Bújj csak oda hozzá nyugodtan! Hidd el értékelni fogja, akkor is, ha pihennie kell. Mindketten nyugodtabban alszatok utána.
2021. aug. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Tudni kell bocsánatot kérni, minél gyorsabban. Bújj csak oda hozzá. Ha halogatod a bocsánatkérést, csak rosszabb lesz.
2021. aug. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Egy tökéletes házasságot mégis ki vagy mi tudna mérgezni? Mi az a téma ?
2021. aug. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
11%
Igazad van. Mert nő vagy. Muszájból írom , mert különben lepontoztok. Nektek a véretekben van, a férfi idegesítése. Nincs baj, csináltok. Épeszű ember kerüli a fajtátokat. Hála az égnek egyre több fiatal ember batik nősülni. Tanulnak a mi hibáinkból.
2021. aug. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%

Igen van,

pedig olyan jó minden, azon kívül persze..

2021. aug. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

5-ös imádom ez az általánosítást. Mert ti férfiak aztán tökéletesek vagytok.

Ti nem idegesítitek a nőket azzal mondjuk, hogy mindehol széthagyjátok a ruhátokat, vagy más nőkre csorgatjátok a nyálatokat, szerintetek ez nekünk jó, ezt nekünk el kell nézni?

Azt sem tudjuk, hogy a kérdezőnél mi a gond, miért vitatkozott, vitatkozik a párjával.

De hagyjuk erre is lesz majd válasz, mint általában mindenre. :)

2021. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező soha nem szabad haraggal lefeküdni, oda kellett volna bújni hozzá, csak annyit mondani, hogy ne haragudj, a többit megbeszéljük holnap, és mindenki nyugodtabban alszik.
2021. aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Oda bújtam hozzá, átöleltem. Megfogta a kezem :)

Reggeli ébredéskor már minden rendben volt :)


Jó volt az éjszaka legalább kiírni magamból...

2021. aug. 13. 08:48
 10/19 anonim ***** válasza:
Örülök kérdező. És javaslom, ha csak ez az egy gond van, ami mindig vissza-visszatér, higgadtan beszéljétek át, bár nem tudom miről van szó, de az a tuti, ha legközelebb ez miatt húzod fel magad, próbáld meg, hogy számolsz 10-ig magadban, majd higadtan elmondod a véleményed, utána pedig elmész egyet sétálni, de semmiképp se feküdjetek le haraggal.
2021. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!