Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mentsem meg a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a házasságomat?

Figyelt kérdés
Feleségem 2 éve megcsal egy másik férfival, ez most derült ki, teljesen véletlenül, a férfi felesége mondta el, ekkor valloták be, hogy igaz. Már ez is nagyon fáj, hogy hogyan tudott így két éve létezni:( Én nagyon szerelmes vagyok belé, bármikor újrakezdeném, de esélyem sincs a másikkal szemben, gazdag és befolyásos. Tudom, hogy nekem is vannak hibáim a házasságunkban, én is sokmindent elrontottam, de úgy érzem, mindent megadtam a családomnak, ami tőlem telt. Magamtól sajnáltam még egy csokit is, de őket vittem nyaralni, utazni, megvettem nekik mindent. Éjjel-nappal dolgoztam, ez is jócskán ludas, de értük tettem, nem szerettem volna, hogy a feleségem dolgozzon. Van még esély újramelegíteni a kapcsolatunkat?

2022. okt. 17. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Kuldd el ot is dolgozni tdljes munkajdoben. Foglalja le magat.

Fozzon neked munka utan. Na igy mar nem lesz ideje a masik ferfire.

N

2022. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba! Tudom, egyszerű mondani pedig elhiheted, az én szerelmi életem sem tündérmese, de ezt nagy valószínűséggel nem lehet megoldani. Benned mindig ott lesz ez a fájdalom.
2022. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális vagy? Ennek annyi! Ráadásul hülyére vett.
2022. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Megmenteni?


Úgy vágnám ki, mint macskát...

2022. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy házasságban, jobbanmondva azon kívül kialakul egy 2 éves viszony, azon már nincs mit megmenteni szerintem.
2022. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan menthetetlen kapcsolat...Majd te is belátod.
2022. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha te az év nagy részében aludni jártál haza a munkából, őt meg otthon hagytad ráérősen poshadozni a háztartásban (amit épp eléggé lehet utálni akkor is, ha nem az az egyetlen, amit csinálsz), azzal borítékoltad az elhanyagoltság-érzését és az unalmát. Akár ő akart kitartott lenni, akár te ragaszkodtál ehhez a hülyeséghez. Ezt már ne mentsd. Máskor meg tedd le a munkát, és menj haza ahhoz, akivel elvileg van egy kapcsolatod. És járjon dolgozni a másik is.
2022. okt. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad annyit dolgozni, iszonyat sok házasság ráment. De miért nem dolgozhatott a feleséged is? Sokkal kiegyensúlyozottabb úgy a kapcsolat, és nem te lettél volna kihasználva. A következőnél ne kövesd el ezt a hibát.
2022. okt. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%

ugyanez volt nálunk még a friss kapcsolatban, párom eltartott mindent megvett, ennek ellenére amikor csak tudtam félre kúrtam, nem tiszteltem, és csak vele nem volt jó a szex, mással meg jó nagyokat élveztem.


Na hát ez jó pár év múlva megváltozott, baromi elkezdtem tisztelni, hogy eltart emg minden, mint férfi is felnézek rá, elvett feleségül meg minden. Biztos gyerek voltam még agyilag.

2022. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!