Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mentsem a házasságot vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentsem a házasságot vagy ne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem.

A feleségemmel 2 éve vagyunk házasok és a házasság előtt 3 évig voltunk együtt. Mindig teljesen biztos voltam a kapcsolatunkban egészen idáig.

Nem régiben elkezdett furán viselkedni. Kiöltözik apró-cseprő alkalmakra (amit egyáltalán nem bánok), gyanús telefonbeszélgetéseket folytat és hasonlók. Emellett nem igazán figyel rám és elutasítja a közeledésemet. Arra gyanakszom megcsal.

1 hónappal ezelőtt összetalálkoztam egy régi ismerősömmel, akibe régen szerelmes voltam. Elkezdtünk beszélgetni és azóta mindennap üzengetünk és beszélgetünk. Rájöttem, hogy érzéseim nem tűntek el iránta, de ezúttal úgy néz ki ő is érdeklődik irántam.

Továbbra is szeretem a felségemet, de kezd felőrölni a gondolat, hogy lehet megcsal.

Szerintetek érdemes menteni a kapcsolatot?



2016. jan. 1. 02:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
Először is üljetek le, és beszéljétek ezt meg. Mert lehet hogy más van a háttérben, ha elzárkózik a beszélgetés elől, akkor ott gyanús a dolog, hogy lehet valaki más.
2016. jan. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Már próbáltam vele beszélni, de rögtön témát váltott. Nem akartam erőltetni.

Lemaradt 34/F,32/N

2016. jan. 1. 02:34
 3/24 anonim ***** válasza:
48%

Sosem fogja elismerni, hogy megcsal.

Ha nem a te kedvedért ad magára, akkor egyértelmű.

Én a helyedben a másik csajhoz mennék.

De gyereket tutira nem csinálnék az asszonynak.

Próbálj beszélni vele, de innen mondom, hogy hazudni fog, mint a vízfolyás. Nézz utána az interneten a hazugság jeleinek, és csak utána faggasd.

2016. jan. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ez a hazugság legelső jele. Engem meggyőzött. Menj a másik csajhoz.
2016. jan. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ha nincs gyerek es kozos lakas hitellel, nyugodtan valj el.
2016. jan. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Mar ne is haragudj,de nem erzed h ennek nem ugy kellene lennie hogy eszreveszel egy priblemat a hazassagodban,es ahelyett h megprobald megodani(legalabb elmondhatnad h te igenis mindent megtettel),mas novel kezdesz erzelmi kapcsolatot...

Le kell ulni mindketten mondjatok el az elvarasaitokat a masik fele normalis hangnemben,kerdezzetek meg mire an szuksege a masikank,es hozzatok rensbwn.Mert kell egybol mashoz futni,ennyire nem fontos nem akarod megmenteni a hazassagid?

2016. jan. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%

Hát, először is: szerintem megcsal.

Másodszor te sem vagy valami jó firma, ha a gyanú legkisebb(?) jelére azonnal másfelé kacsingatnál.

Szóval nem áll valami stabil alapokon ez a házasság. Egyikőtök sem gondolta elég komolyan azt a holtodiglan-holtomiglant. Se ő, se te.


A helyetekben vagy átállnék nyitott párkapcsolatra, vagy elválnék.

2016. jan. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%

1. Semmi konkrétat nem tudsz arról, hogy megcsal-e...mégis már a válás gondolata jár a fejedben?

2. Közben régi szerelmeddel üzengetsz és filózol azon, hogy még mindig érzel iránta...és ő is?


Ne haragudj, de nekem ez úgy tűnik, mintha te erre...a feleséged meg arra menne. Nem egy az irány. Beszélgettek egyáltalán egymással? Rákérdeztél már a megcsalásra? Szereted egyáltalán?

Nekem úgy tűnik nem. Ha szeretnéd, akkor már rég kiderítetted volna mi az igazság...rég megbeszéltétek volna...aztán vagy erre vagy arra léptetek volna. Ehelyett mit csinálsz? Filózol. Filózol a régi szerelmeden...dumálgatsz vele...gondolkozol, hogy megcsal-e a feleséged és ide írsz ki egy kérdést, miszerint érdemes-e megmenteni a házasságod? WTF?

Nekem ez bűzlik. Nem kerek és nem tiszta. Számomra ez a kapcsolat tipikus példája a sz.arnak. Ez normális házasság nem így működik!

2016. jan. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%

6-os, tök jókat írsz, de olvasd már el a kérdést is, plíz!


"Mert kell egybol mashoz futni," - hát ezt szerette volna megkérdezni a feleségétől is, de ő meg nem hajlandó erről beszélni.


Ha nem mond semmit, akkor készülj a válásra úgy is, hogy barátkozzál ezzel a régebbi nővel

2016. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
42%

Ha jól értem, belehabarodtál valakibe, és ezt próbálod a feleségedre és a paranoiádra kenni.


Most akkor az a kérdés, hogy TE megcsald-e a nejed?

2016. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!