Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek menthető a házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menthető a házasság?

Figyelt kérdés
A feleség állandóan más csókákkal csetel meg randizik. Én külföldön dolgozok, eltartom őt is meg a gyerekeket is. Megbeszéltük, hogy újtakezdünk mindent, de folytatja, ahol abbahagyta.

2022. okt. 18. 10:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Gyere haza és legyél vele. Hozzád ment feleségül, de egyedül érzi magát.
2022. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem menthető.

Megfog csalni mindig.

Hagyd ha elmenni.

2022. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a külföldi történet ilyen
2022. okt. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem magányosnak érzi magát. Nyilván nem azért házasodik össze két ember hogy aztán külön külön éljék le az életüket. Szerintem ez maximumokkal menthető hogyha megszűnik ez a külön lét, addig nem hiszem.
2022. okt. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
8 évig együtt eltünk, nem külön. Haza kellett jönnie, én intézem az otthoni munkát, hogy együtt legyünk. De így hogyan, ha ezt csinálja?
2022. okt. 18. 11:07
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Én hagynám a fenébe a helyedben. Se pénzt küldeni, se foglalkozni vele nem érdemes.
2022. okt. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
És honnan tudod? Ő elmeséli?
2022. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Természetesen voltak gondok, én sem foglalkoztam vele annyit mint kellett volna. De csak 1.5 hónapja élünk külön, minden hétvégén otthon vagyok.
2022. okt. 18. 11:12
 9/18 A kérdező kommentje:
#7 : látták ismerőseim, illetve egyszer véletlen meghallottam a beszélgetést. Mivel lebukott, már elmondja, hogy ismerkedik.
2022. okt. 18. 11:18
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Konkrétan tudod hogy megcsal a feleséged, és te mindent finanszírozol neki?

Jól értem?

Te jó ég! Ha így van, én rögtön "elzárnám a pénzcsapot", aztán majd csak észhez tér. Persze a gyerekek semmiben sem szenvedhetnek hiányt. De tuti hogy le kellene ülni és komolyan elbeszélgetni a feleségeddel, hogy ezt hogy gondolja a továbbiakban. Fontos a kommunikáció!

Ahogy mondani szokták ezt azzal lehet megcsinálni aki hagyja magát. Ne legyél balek! Mondom ezt nőként.

2022. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!