Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki hordja a jegygyűrűjét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hordja a jegygyűrűjét, elsősorban miért hordja?

Figyelt kérdés

Biztosan furcsa kérdés, de kíváncsi lennék rá

Egyszerűen csak szereted ha rajtad van, mert a társadra gondolsz ha ránézel, vagy hogy más is lássa, hogy már foglalt vagy, esetleg csak megszokásból?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2022. okt. 20. 00:19
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
14%

Vagy 15 éve hordom. Nem vagyok és nem is voltam soha nős. Eljegyezve sem.


Viszont, jó szűrő a csajok terén.


40F

2022. okt. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
90%
Mindketten hordjuk, most már 11 éve. Nyilván azért mert házasok vagyunk, összetartozunk, és egyébként jó ránézni:)
2022. okt. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
77%
Meghíztam és nem jön le.
2022. okt. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
87%
8 éve vagyunk házasok, azóta hordom. Ha nincs rajtam valamiért akkor hiányzik. De semmi köze ahhoz hogy lássák hogy foglalt vagyok, csak szeretem a gyűrűmet. A férjemen az esküvőn rajta volt de ennyivel ennyi. Zavarja a munkájában és ezzel nincs semmi baj. Egy karikagyűrűnek inkább eszmei jelentése van mint sem a szó szoros értelmében a gyűrű
2022. okt. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
61%

Nekem kifejezetten nem tetszik maga a gyűrű, mondtam is a páromnak, hogy azért ennél jobban ismer (fehér kő van benne, pedig tudja, hogy az apró, színes kis kövekért odáig vagyok). De visszavinni nem voltam hajlandó. Az a gyűrű már nem ez a gyűrű lenne, amivel letérdelt elém megkérni a kezem.


Én inkább a jelentése miatt hordom, úgy érzem, hogy ezzel is felvállalom azt, hogy én igent mondtam a közös életre vele. És egyébként szerintem furcsán venné ki magát, ha nem hordanám, szerintem ő is szomorú lenne. Mikor néha a pulton felejtem mosogatás után, akkor is meg szokta jegyezni poénkodva, hogy "naa, már nem is szeretsz?". Szóval elsősorban ezért.


De sok kellemetlen helyzettől mentett már meg egyébként, mikor bepróbálkoztak nálam.

2022. okt. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
44%
En aztért, mert igy nem kezdenek ki velem a férfi kollegák. Amikor látom, hogy flörtölni kezd, mindig eltűröm az egyebként hosszu hajamat, azzal a kezemmel, amelyiken a gyűrű van! Olyankor rendszerint vissza is vesznek.
2022. okt. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
92%
Hát a házasság eleve azt jelenti, hogy felvállalom a másikat, szóval a gyűrű is ezt jelképezi. Nekem olyan büszkeség és szentimentalizmus :)
2022. okt. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
55%
Egyszer kétszer megkarcoltam a kisfiamat öltöztetés közben, utána nem hordtam egy darabig. Most már furcsa felvenni, híztam is, szorít reggelente
2022. okt. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
91%
Az eljegyzésit csak alkalmakra veszem fel. Kiáll belőle a kő, szép kis darab, de a hétköznapokra nem túl praktikus. A karikagyűrűm hiányzik, ha valamiért elfelejtem felvenni, nagyon szeretem. Nem tudom megmagyarázni, büszkén viselem és ennek semmi köze ahhoz, hogy ki látja és ki nem.
2022. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
82%
Mert rohadt jól néz ki. Én terveztem.
2022. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!