Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Hogyan enyhítenétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogyan enyhítenétek a bánatotokat, ha az exetek (8 éves kapcsolat!), aki egy első osztályú mérnök-informatikus, 2 év együtt járás után feleségül venné az új barátnőjét?

Figyelt kérdés

2022. okt. 29. 14:55
A kérdező szavazást indított:
Tömném magamba a Milka csokit és elhíznék.
Alkohollal enyhíteném a bánatom.
Felmennék Tinderre és odaadnám magam az első férfinek, aki rámír. Aztán a másodiknak is.
A fentiek közül mindhárom lehetőséggel élnék.
15 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Egyiket se választanám, persze rosszul esne, de nem érné meg, inkább kikapcsolodnek barátokkal, vagy új hobbi, idő mulasaval ismerkednek, de nem eroltetnem míg nem vagyok rá kész!
2022. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Ez a mernok informatikus fixaciod, istenem xD
2022. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem is tudnék róla, mert nem érdekelne.


Ha meg mégis, akkor egészségükre. Továbbra sem érdekelne.

2022. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

Honnan tudnám ebben az esetben hogy mi van vele, ha már 2 éve szakítottunk? Meghívót küld az esküvőjére, vagy mi?


Vázold részletesen a helyzetet :D

2022. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

"2 év együtt járás után feleségül venné az új barátnőjét?"


Jól értem, ez egy 2 évvel ezelőtti történet? Csak azért kérdezem, hogy jól értettem e, hogy az "új" barátnő MÁR 2 éve vele van?

Mert valljuk be azért 2 év az nem 2 hónap.

Két év alatt elvileg neked is ki kellett volna heverni ezt a kapcsolatot és emelt fővel továbblépni.

Nekem sem ment könnyen az ilyesmi, de 2 év után már tudni kell továbblépni.

De amúgy is gondolom ez valami kamu kérdés, mert miért kell kihangsúlyozni hogy az illető "egy első osztályú mérnök-informatikus". Nem mindegy hogy mi a foglakozása? Valamiért nagyon szidva vannak a mérnökinformatikusok mostanában.

2022. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
Tanulj, te szerencsétlen, ha annyira rá vagy fixalodva az informatikusokra, hogy rendre kérdéseket írsz ki
2022. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%

Ja bmeg leesett!!! Sosem tudtam túltenni magam azon hogy egy ilyen presztízsű férfit elveszitettem, szóval minden este piálással egybekötve csekkolom a facebookját, meg a csajáét is, hogy lássam hogy miből maradtam ki..


Amikor meg meglátom hogy jön az esküvő, zokogva verném az ajtaját, és könyörögnék hogy fogadjon vissza, mert az új krvával ellentétben én bármit megadnék neki!!! Természetesen kihívják rám a rendőrséget, akik megállapítják hogy teljesen elment az eszem fájdalmamban, és elvisznek a zárt osztályra. Vagy valami ilyesmi. (#4 voltam)

2022. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Noren1989 ***** válasza:
71%

Lexarnám mindkettőt, ahogy van.


Ahogy exemet is.

2hónappal szakítás után az új fúró elvitte dubajozni.

Tudod, mit mondtam erre?


Hát, h egészségére!

2022. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Mi ez a nagy mérnők-informatikus rajongás?

Ez a legújabb trend? Nem ez az első kérdés már ebben a témában?

Ez van akinek fontos?


Amúgy meg nem érdekelne az exem mit csinál!

2022. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%
pontosan ugyanazt tennék, mintha a srác ács, orvos, kőműves, gyári munkás, pizzafutár, villanyszerelő, stb lenne, értsd: NEM FÜGG A SZAKMÁTÓL!
2022. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!