Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Hogyan enyhítenétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogyan enyhítenétek a bánatotokat, ha az exetek (8 éves kapcsolat!), aki egy első osztályú mérnök-informatikus, 2 év együtt járás után feleségül venné az új barátnőjét?

Figyelt kérdés

2022. okt. 29. 14:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%

Sok boldogságot nekik, de különösebben nem érdekelne.


Inkább azt erősítené bennem, hogy jól tettük, hogy szakítottunk, így ő is, én is rátalálhattunk a megfelelő párra.

2022. okt. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
80%

Gáz, de igazából az is lehet, hogy csak túl hamar találkoztatok, a következő csaj meg "jókor jött". Ha 18 évesen jöttetek össze, majd 26 évesen szakítás volt, köv. csajjal 2 év után mar 28 éves volt... Felnőtt, érett Férfi lett. Ilyen életkorban nem egyértelmű, hogy 8 évig hülyére vett, egyszerűen csak éretlen volt még melletted. Egy nagyon fiatal férfi (fiú) 8 év alatt rengeteget változik minden téren: megkomolyodik, az érzései és elvárásai is változnak, érzelmek múlnak, helyette újak jönnek...stb.

Engedd el, ez ilyen! Majd most jön neked is... Csak hagyd, hogy jöjjön! Verd ki a fejedből az exed!

Ha mondjuk 28-36 körül van az intervallum, az nagyon gáz, akkor hülyére vett, melletted várta az igazit.

2022. okt. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
#22: A 8 éves kapcsolat alatt a férfi 24-ről 32 évesre öregedett. Most már 34 éves. Rengeteget nőtt a fizetése, lehet az volt a baj.
2022. okt. 30. 08:18
 24/27 anonim ***** válasza:
80%

#22 vagyok. Ja akkor nem te voltál neki az igazi és ő ezt végig tudta, csak kényelmes volt neki ez a kapcsolat addig, amíg nem jőtt a nagy Ő. Viszont nem értelek... Ha engem valaki nem szeret, vagy kiderül, hogy igazán sosem szeretett annyira, hogy elvegyen, nemhogy sajnálnám a vele való szakítást, még le is köpném, hogy eddig hülyére vett. Mit sajnálsz rajta???

Egyébként nem értem az összefüggést: "Rengeteget nőtt a fizetése, lehet az volt a baj." Kifejtenéd ezt bővebben kérlek?

2022. okt. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Halálosan nem érdekelne. Ex, csinál, amit akar.
2022. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen az ember próbál ésszel, logikusan gondolkodni. Ha a másik szakított akkor én ne buntessem magam azzal, hogy fáj. Nekem is 2 éve lesz. Mondjuk úgy megtanultam nélküle élni...
2022. nov. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki első osztályú, ha informatikus? :D
2023. jan. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!