Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Léteznek olyan emberek, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan emberek, akik megházasodtak és évtizedek óta valóban boldogan élnek, nem csalták meg egymást, nem váltak el?

Figyelt kérdés
Itt a valóban boldogon lenne a hangsúly. Tehát nem arra gondolok, hogy két ember megjátssza magát a külvilág előtt, hogy minden milyen tökéletes.

2022. nov. 4. 11:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%
A szüleim 35 éve házasok. Soha nem voltak megcsalás közelében sem. Boldogok, bár ez a boldogság nem mindig volt könnyű, vagy könnyen megtartható. Sok mindennel küzdöttek: fogyatékkal élő gyerek, pszichés öszeroppanás. De az egymás iránt érzett szerelem, az egymásba és a kapcsolatukba vetett hit átsegítette őket mindezen. Amikor apukám a szakadék szélére került mentálisan, anyukám megtehette volna hogy lelép, de nem tette. Kitartott mellette, támogatta és apa végül felépült. Nekem ez a példa, ez az ami a házasságot jelenti, hogy tényleg jóban-rosszban, egészségben-betegségben. Most már mindketten nyugdíjasok, sokkal több idejük van magukra és egymásra mint valaha. Minden hétvégén mennek valahova, sok közös programjuk van. Gyakorlatialg most élik a fiatalságukat, mivel mikor ténylegesen fiatalok voltak, hamar jöttek a gyerekek, és nem volt idő ilyesmire.
2022. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
94%
Igen, az egyik barátnőm szülei ilyenek. Pontosan nem tudom hány éve házasok, de ilyen 30ra tippelnék. Nagyon szeretik egymást és az egész család nagyon harmonikus. A barátnőm mindig azt mondja, hogy az ő példájuk miatt hisz az örök szerelemben, és hogy lehet működtetni egy kapcsolatot mindenféle botrány nélkül is. A párjával ők is kb 10 éve vannak együtt
2022. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Senior Séf ***** válasza:
95%
23 éve imádjuk egymást rendületlenül. Meglehetősen viharos előélete, számos partnere volt mindkettőnknek, így aztán az első pertől fogva tudtuk, milyen kincsre leltünk a másik személyében.
2022. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%

A szüleim ilyenek:)

Boldogan élnek 40 éve:) nagyon sokan irigyek rájuk. Utaznak, moziznak, kirándulnak, randiznak:)

Igen randiznak! Nem veszekednek! Sajnos én nem vagyok ilyen szerencsés, pedig ilyen példa van előttem. A házasságom ennek ellenére vacak pedig az otthoniakat hoztam magammal de a kedves nejem szülei veszekedtek, kiabáltak el is váltak, csalták egymást.. én nem csaltam meg a nejem de nem fogom vele leélni az életem….

2022. nov. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
53%
Hát, megcsalni is lehet valakit úgy, hogy közben imádja, szereti az illető. A barátom ilyen. Az egekig magasztalja a feleségét. Ha egy órát beszélünk, 10 percet legalább róla beszél. Hogyan helyezett el egy cserepes viragot a kertben. Ide-oda tette, hogy több fényt kapjon, hogyan ringott a csipoje, meg mosolygott. Az összes pénzét a nőre költi. Amit akar megcsinalja. A nő nem vezet de buszra nem száll fel. Üzletek előtt várakozik rá. Aztán mégis megcsalta, besokallt, túl nagy elvarasai voltak a nőnek, vagy mert barátom ennyire becsicskult neki kicsit sem tisztelte. Szóval közbejött egy nő aki felnezett rá. Barátom eltokelten, tudatosan, bosszúból csalt. Tartott egy darabig, aztán barátom véget vetett neki. Akkor is csak az asszonyarol abrandozott. A másik nőnek nem volt olyan széles csipoje, meg nagy feneke. Neki ez jön be. Azóta nem lazadozik. Teszi amit az asszony mond. Boldogok. A nő büszke a jóképű, gazdag parjara aki bármit megtesz érte. Kulsosegekben is van mit felmutatni. Barátom meg attól boldog ha az asszonya elégedett. Én meg ezt a nagy boldogságot látva örülök, hogy egyedül élek.
2022. nov. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
74%

Az én szüleim is 35 éve együtt vannak. Mint kiderült voltak korábban apámnak "flörtölős" ügyei, de szerintem ténylegesen nem csalta meg az anyámat. Ezeket anyám mesélte, nagy nyomozó volt anno ...


De valahogy mindig kibékültek, aztán egy idő után apám is megjavult és mostanra nagyon harmonikus a kapcsolatuk. Persze minden titkukat én sem tudhatok. De jobb is így. Anyám szerint még mindig szerelmes apámba... Van ilyen, úgy látszik.


Én viszont úgy vagyok mint a 14es. Vacak a házasságom. A nejem szülei bár nem váltak el, de az apósom teljesen becsicskult az anyósomnak. Az anyós az úr a háznál, neki mindent szabad, bárkit megalázhat, de rá isten ments bármit is mondani. Ha megharagszik az urára, akkor 1 hétig nem szól hozzá. Ezért lett papucs az apósom. Na a feleségem meg néha elvárja, hogy én is csicskuljak be mert otthon ezt látta, hogy csak az asszonynak van szava és minden úgy van ahogy az asszony akarja...

2022. nov. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
72%
Mi csak 10 éve vagyunk együtt, de konkrétan szex közben akkorát robbantunk tegnap, ne tudd meg. Boldogok vagyunk mindketten. Én a házasság előtt csaltam meg, utána meg ő bántalmazott fizikailag is. Mindketten megbocsátottunk egymásnak. Nem történt többé ilyen. Nekünk pont a kapcsolat elején voltak viharok másokkal ellentétben. Másoknak mindig is úgy tűnt, hogy a mi kapcsolatunk véget fog érni. De az évek nem ezt bizonyították. Mi soha nem játszottuk meg magunkat mások előtt. Megvoltak a rituális kiabálások, így érthető, hogy azt hitték vége lesz. Nem mindig az van a kapcsoaltban, amit mások látnak. Lehet kettesben meg megy a romantika. Hisz mások előtt minek falnánk egymást?
2022. nov. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
23%
Mekkorát? Engem inkább az érdekelne!
2022. nov. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
53%
Hát a férjem teste rángatózott meg nyögött. Szóval képzelheted, hogy nagyot
2022. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
23%
De nagyot is durrant? Bent vagy kint?
2022. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!