Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Léteznek olyan emberek, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan emberek, akik megházasodtak és évtizedek óta valóban boldogan élnek, nem csalták meg egymást, nem váltak el?

Figyelt kérdés
Itt a valóban boldogon lenne a hangsúly. Tehát nem arra gondolok, hogy két ember megjátssza magát a külvilág előtt, hogy minden milyen tökéletes.

2022. nov. 4. 11:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
53%
Bent, igen nagyot
2022. nov. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
33%
Húúú király!
2022. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos a mai világban egyre ritkább lesz. Még az idősebbek körében azt látták sokan mintaként pl a szülőktől, nagyszülőktől, hogy jóban-rosszabb kitartanak egymás mellett és ők is tettek ezért. Manapság már felgyorsult a világ, egy pillanat alatt lecserélnek az emberek mindent. Én is ismerek több olyan párt, akik álompárnak tűntek, egyik nap még posztolták az életem szerelme feliratú fotókat, másnap törölték minden közös képüket, pár hét múlva már az új párjukkal töltötték fel a nyaralós képeket. A médiából is ez ömlik az emberre, a sztárok is úgy cserélgetik a "nagy" szerelmeket, mintha semmit nem jelentett volna.

Azért bízok benne, hogy vannak kivételek. Én pl olyan típus vagyok, hogy nehezen szeretek bele valakibe, de ha valakibe igen, akkor nagyon tudok ragaszkodni. Én biztos nem tudnék valakit elengedni 1 nap alatt, akit szeretek. De ez 2 felen múlik és sajnos nem elég, ha az egyik mindent beletesz, ha a másik nem.

2022. nov. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, azt azért vegyünk már figyelembe a,,régen minden jobb volt" gondolat mellett, hogy régen kb nem lehetett elválni, mert kinézték azokat, vagy a nők pl nem is dolgozhattak, vagy nem tudtak annyit, hogy egyedül eltartsák magukat. Szóval közel sem arról volt szó hogy akkor minden csudaszép volt, papának általában szeretője volt, mellette párszor elgyepálta az asszonyt, háborúk voltak stb. A múlt nem valami romantikus tündérmese, ma már megtehetik az emberek, hogy válnak
2022. nov. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
29%
Hagyjad már ezt a szeretőzést! Nem értem miért gondolják a nők azt, hogy minden férjnek szeretője van! Még a mai világban is egy durván nem egyszerű feladat egy átlag férjnek nőt találnia szexre! Kinek kell ma egy átlag jóska, akinek van felesége? Na ugye! Szeretője vagy a gazdag, jóképű, vezető beosztásban dolgozónak van, vagy a putris igénytelen csórónak, aki a saját fajtájából talál valakit. A legszélesebb körben vett átlagos embereknek a legnehezebb. Ugyanis se nem néz ki túl jól, se nem gazdag, se nem csóró, se nem h*lye, se nem penge. A nők dettó. Itt nincs ami összekötné őket, ráadásul az átlagos nő szexre bárkit megkaphat. Neki sokkal jobb egy jóképű, kigyúrt, független pasival dugnia, mint egy 40 X éves házas, aputestű pasassal. A szexre meg manapság nagyobb a kereslet mint a sivatagban a vízre! 14-100 éves korig minden férfi csak dugni akar! Mindegy hogy milyen a nő, csak p*na legyen, de gyorsan és ingyen!
2022. nov. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Luna2 válasza:
88%
Mi 23 eve elunk egyutt a parommal ,meg gimmnaziumba jartam mikor megismerkedtunk,van egy kislanyunk es persze nalunk is vannak hullamvolgyek de meg ennyi ev utan is szerelemmel szeretjuk egymast nem hult ki a tuz kozottunk ,szerintem ha ket ember kozott eros a kemia akkor megtudjak orizni a szerelmet akar milyen sokaig pl mi soha nem alszunk el ugy ,hogy ne bekulnenk ki ha esetleg elotte veszekedtunk valamiert...
2023. jan. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
64%
Mi együtt élünk 22 év óta. Én balfsz vagyok, csak ezért. Egy fos házasság, 15 éve nincs szex, de egy magam fajta nyomorék kb. ezt is érdemli.
2023. jan. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!