Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem sokat beszél a kollega...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem sokat beszél a kollega nőjevel, megcsalás lehet?

Figyelt kérdés

Ez a kollega nő 2 hónapja dolgozik együtt férjemmel, idősebb tőle kb 8 évvel. Kb 1,5 hónapja beszélgetnek messengeren. Ezt onnan tudom, hogy éppen mentem oda férjemhez kérdezni valamit, ő az asztalnál ült én hátulról érkeztem így láttam, hogy kivel beszél. Viszont egyből zárta is le a telefonjat és lerakta az asztalra. Nem is tulajdonítottam neki jelentőséget. Aztán a héten egyik nap reggel valamit meg kellet nézzek a számítógépen, egy cég weboldalan rakattintottam a cég facebook oldalara, ezt a férjem facebookjan hozta be, ahol figyelmes lettem ennek a nőnek az üzenetére, látszott, hogy másról is beszélhettek, viszont azok ki voltak törölve biztosan. Mostanában feltűnően kedvesen, negédesen is viselkedik iranyomban a férjem. Ami fura, mert ő nem ennyire ilyen. Azóta kíváncsiságból még egyszer raneztem a facebookjara, minden beszélgetés ki van törölve amit ezzel a nővel beszelhetett. Máskor meg o maga mondta hogy 'jajj csak a kollega nommel beszélek, tudod a **** - al. Ezt most valamiért titkolja.

Tegnap reggel tiszta alsó nadrágot vett fel mielőtt elment dolgozni, de azt csak ma reggel vette le amikor elment fürdeni, majd amikor raktam be a mosást láttam az alsón ondó foltokat, róla tudni kell, hogy nincs előváladéka, több éve vagyunk együtt ez mindig így volt, max akkor szokott ondó kerülni ilyenkor az alsójara ha szex után (mégha meg is mossa) akkor kicsi marad benne és az a nadragra kerül.

Reggel egyébként ugyanakkor megy el és jön haza délután, mint szokott, más változás még, hogy sűrűbben szexelunk az elmult 2-3 hétben, mint eddig. Csütörtökön este is együtt voltunk, ahogy ismerem nem hinném, hogy igénye lett volna önkielégíteni még tegnap este alvás előtt. Tudja, hogy én bármikor kapható vagyok a szexre. Elég gyanús az egész nekem, már az hogy kitorolgeti, valami rejtegetni valója van. Szóval ezek amik fura dolgok,plusz ahogy fentebb is írtam nagyon kedves és figyelmes lett mostanában velem. Holott ő ennyire nem ilyen és nem ezt szoktam meg tőle.

Konkrétan nem merek nála rákérdezni erre, mert egyszer volt ilyen már és vissza támadott, hogy merem én azt feltételezni róla, hogy ő házasságtörő, és hogy én nem fogok így viselkedni vele, hogy ilyet jut eszembe kérdezni, hogy van e valakije. Es hogy takarodjak innen a gyerekkel (1,5eves gyermekünk van). Akkor még én kértem bocsánatot és hogy nem akarok elmenni, együtt vagyunk egy család stbstb. Nyilván ezt akarta elerni, ő nagyon manipulatív, erősebb egyéniség, mint én. Aztán akkor úgymond megenyhult és azóta ez nem is jött szóba.

Mit tehetnék? Tanács? Esetleg saját történet, hátha abból is levonhatok néhány dolgot. Nem szeretném homokba dugni a fejem, viszont ennyiért elhagyni sem.


2022. nov. 5. 17:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
A jaj csak egy barat, kollegano stb mogott mindig van valami, mindegyik ferfi ilyen. Beszelgess el vele.
2022. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez egyértelmű igen, ezek szerint nem is az első.
2022. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Csak nem tudom, hogy nyissak erről beszélgetést, hogy ne az legyen, mint legutóbb.

Bár vegulis van hova mennem a kisgyerekkel ha úgy alakul, nincs mit veszítenem ezen a téren. Ha megint azzal fenyegetőzne, hogy menjünk el innen a kicsivel.

2022. nov. 5. 17:28
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
Ha elzavar mar egy ujabb jel,hogy megcsal. En mar ma leulnek vele beszelni es ne hagyd magad.
2022. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Ha ezzel fenyegetőzik biztos szerethet téged,ja nem...
2022. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%

Hogyne lenne mit vesztened?

Ha megint csak féltékenykedsz, eszerint ez hepped, akkor lehet, egy idő után meg fogja unni...

És ebben a felállásban nem csak őt veszted el, de ha komolyan úgy alakulna, legalább részlegesen a gyereket is.

Megéri pattogni esetlegesen a semmire? Gondold át...

2022. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%
Leírásod alapján igen, megcsal. Egyébként nagyon jò ember lehet.... egyből takarodj egy pici gyerekkel. Bicska kinyílik a zsebemben, pláne, hogy ki vagy neki szolgáltatva és vissza él vele. 31/N
2022. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Az volt az első ilyen, hogy rákérdeztem konkrétan, hogy van e valakije. Előtte sosem adtam a féltékenység bárminemű jelét irányában. Engem is meglepett, megrémisztett ahogy reagált az egészre.
2022. nov. 5. 17:48
 9/30 anonim ***** válasza:
39%
Eltudnád hagyni, ha valòban kiderülne, hogy csal?
2022. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
69%
Sok boldogságot egy ilyen tahó emberhez,szeresd és dugj vele minél többet...🤮
2022. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!