Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit szólnátok ehhez? Szerintetek ezek ártalmatlan dolgok?

Figyelt kérdés

Van egy új srác a barátnőm munkahelyén, aki egy hete kezdett. Párszor együtt töltötték a szüneteiket, ami még oké... De barátnőm laptopjáról a facebookján olvastam, hogy irogatnak. Barátnőm semmi ártalmasat nem írt (eddig), ami viszont zavar, hogy a csávó két képet csinált róla, amin mosolyog és elküldte neki (MINEK?). Ja és a csávó x-eket (puszi) küldözget neki.

Ma pedig barátnőm az ágyban feküdt és küldött neki egy képet az arcáról (mármint a barátnőm a saját arcáról). Megint minek? Szerintetek ez normális? Ti mit szólnátok, ha a barátnőtök egy másik pasival csinálná ezeket a dolgokat?

Sajnos nem tudom kérdőre vonni, mert akkor kiderülne, hogy megnéztem a facebook-ját...

Amúgy azt ő maga mondta nekem, hogy szünetekben együtt voltak. Meg azt is mondta, hogy jófej.



2022. aug. 4. 17:45
A kérdező szavazást indított:
Ne aggódj miatta
Van okod az aggodalomra
27 szavazat
1 2 3
 1/23 Semuhi ***** válasza:
71%
Ha tiszteeld a párod nem csinálsz ilyet
2022. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%

közös kávézás természetes, de munkahelyi közegen kívül már nem kéne kapcsolatot tartani vele

próbálj nagyobb figyelmet fordítani a barátnődre

2022. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Hát ennek nem lesz jó vége, ha így haladnak tovább. Nem szép dolog az biztos.
2022. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek
2022. aug. 4. 18:08
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem ártalmatlan. Eleve munkaidőn kívül másnemű munkatársakkal Messengerezni már gyanús,a képküldés pedig már egyértelmű, már ami a célokat illeti.
2022. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Szakítanom kéne vele? Vagy van más megoldás? Azt nem írtam, de sajnos házasok vagyunk és az ő nevén van a lakás. (Én 23, ő 26).
2022. aug. 4. 18:23
 7/23 anonim válasza:
96%
A lényeg a kommunikáció. Megbeszélni, megbeszélni, megbeszélni... csak őszintén, de nem megalkuvóan.
2022. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

Mindig így kezdődik. Velem ugyanez volt, sőt még én voltam a fasz, hogy abban a kis időben, amit együtt töltöttünk mondtam neki, hogy talán nem a messengert kellene állandóan bővülni.


Hallgass a megérzéseidre és ne hagyd magad manipulálni. Aki szeret, az szarik mindenki másra. Itt természetesen NEM a régi barátságokra gondolok, (akar fiúval is) mielőtt kiforgatná valaki.

2022. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Off lesz, de ha házasok vagytok akkor miért nem azt írod, hogy a feleséged?
2022. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva el szerettem volna kerülni az olyan kommenteket, hogy miért házasodtunk meg ilyen fiatalon.
2022. aug. 4. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!