Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A félrelépések többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félrelépések többsége munkahelyi környezetben történik?

Figyelt kérdés

Végülis logikus, mert azokkal az emberekkel vagy a legtöbbet együtt. De egy ilyesmi azért kihatással lehet a munkára is, szóval főnökök sem valószínű örülnek neki.

Olvastam amúgy erről véleményeket, hogy mennyire el lehet rontani az életed, ha ilyen csapatépítő vagy munkahelyi bulikon ilyesmibe belemegy valaki és kiderül. Aztán mégis csinálják az emberek.



2022. nov. 2. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem még egy se volt munkahelyről.
2022. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Majdnem ilyen volt....


Nekem egy kollégám feleségét dugta 2 másik kolléga...


persze nem egyszerre 1 év különbséggel.


A faszi szánalom volt, valójában mindenki csak röhögött rajta egy idő után h még az asszonnyal van.

2022. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég gyakori, nálunk irodán kettő is van, engem a hideg ráz mikor ott enyelegnek aztán meg hívja a férjét, hogy mehet érte.
2022. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Végül is ott töltik együtt általában az emberek a legtöbb időt más, ellenkező nemű embertársaikkal,így evidens, hogy az esély is sokszorozódik a megcsalásra...
2022. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Én szeretője voltam egy házas nőnek a munkahelyemről. Azóta elvált és összejöttünk. Amikor összejöttünk, durvákat szexeltünk az irodában, épületben. Mai fejjel nem tenném, de akkor teljesen elvette az eszemet.
2022. nov. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. nov. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Egyik exem jóba volt egy munkatársával, beléptem a Facebookjába, arról írogatott a barátnőjének hogy "ma is olyan szép volt a mosolya és együtt mentünk kávészünetre." 2 hónappal később engem dobott (pár év után), 1 hétre rá összejött a sráccal, ma már a férje.

Erre rá lehet húzni hogy "biztos otthon is voltak gondok", én meg azt mondom, a f*sznak flörtöl valaki a munkahelyén mással mikor van párja.

Következő exem olyan közös munkahelyen volt, hogy fiúkkal volt körülvéve, egyet állandóan úgy bámult hogy majd' kiesett a szeme, felhoztam neki, egy ideig ment a seveled-senélküled, aztán kidobott, de nincs együtt a sráccal, szerinte én képzeltem be meg az előző exemet vetítem ki rá, én meg mondtam neki hogy annyit mondtam amit a két szememmel látok, magyarázza ki akárhogy.

Mikor összejöttünk, úgy voltam vele hogy végre megvan az "1 a millióból lány" aki nem csinál ilyet, aztán nem. Próbáltam úgy felfogni hogy ok, biológia, tetszhet neki más, beindulnak a hormonok, de mégiscsak engem szeret. Csak mikor otthon meg elhanyagolt, nem tudtam másra gondolni, aztán volt egy csomó veszekedés, végül azt mondta már nem boldog mellettem.

2022. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

Én munkahelyen ismertem meg a férjemet, aki akkor egy komoly kapcsolatban élt. Közel kerültünk egymáshoz lelkileg, de kiszabtam, hogy addig nem kezdek semmi komolyba, amíg le nem zárja a kapcsolatát. Így ez annyira nem nevezhető félrelépésnek.

Mi 7 éve együtt vagyunk és van egy gyerekünk.

2022. nov. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!