Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem ezeket a munkákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem ezeket a munkákat végzi el otthon. Szerinted ez sok, kevés, vagy átlagos?

Figyelt kérdés

(családi ház, 1 baba)


Bent: intézi a szemetet. Szombatonként ebédet főz, ritkán segít kivasalni az ingjeit. Gyerekkel esténként 20 percet játszik, segít fürdeni, elaltatja. Mosogatógépet ő szokta kipakolni.

Egyéb apró munkálatokat elvégez.

Kint: icipici kertet rendben tartja, fűnyírás, sövényvágás, járdát lesöpri.


2022. nov. 9. 22:39
A kérdező szavazást indított:
Sok
Kevés
Átlagos
88 szavazat
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
90%

És ha a kevés az átlagos (sajnos)?

Szerintem lehetne több az egyenlő elosztáshoz, persze annak függvényében, mekkora a ház, pl takarítás szempontjából, illetve a gyerekkel mennyit kell foglalkozni összesen, mert ez nem tűnik olyan soknak. Kerttel is tud lenni munka, de ez függ attól, mekkora,mi van benne. Illetve nem olyan rendszeres, mint a háztartás.

2022. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
67%
Én felnőtt ember után semmit nem csinálnék meg. Akár van gyerek, akár nincs. Akár dolgozol, akár otthon vagy. "ritkán segít kivasalni az ingjeit" ezen beszarok.
2022. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
91%

Kevés, de sajnos ez átlagosnak nevezhető. Ha érted mit akarok ezzel mondani...

Intézi a szemetet, 20 percet játszik a gyerekkel, ritkán vasal(ja a saját ingjeit), kipakolja a mosogatógépet. Hát LOL 😵‍💫 Ez valami robot vagy élő ember? 20 perc játék a gyerekkel? Kiviszi a szemetet?

2022. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
21%
Talán leírhatnád, hogy te mit dolgozol otthon, és a munkaidőtök, fizetésetek arányát.
2022. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a fizetés irreleváns. Attól még, hogy alig kap zsebpénzt pl egy kezdő tanár, rengeteget dolgozik és fontos a munkája.
2022. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Bocsánat, kihagytam! Kint-bent virágot locsol.

A gyereket persze átveszi néha napközben is rövid időre, de csak azokat írtam , amiket rendszeresen csinál.

2022. nov. 9. 22:54
 7/50 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy mire jó ez a kérdés? Hogy idegenek szapulják a férjed? Ha szerinted kevés amit otthon csinál, beszélj vele.
2022. nov. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
59%
minek csináltál neki gyereket, ha szerinted kevés házimunkát végez?
2022. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
26%
2. Gondolj bele, ha egy férfi is így gondolkozna! Vagy esetleg ha az asszonynak odadobna egy tizest az esti szexért. Egy normális feleség örömmel kivasalja azokat a nyamvadt ingeket. Ha meg mindenki önellátó, minek egyáltalán párkapcsolat? Én tökéletesen megélek egyedül is, holott házas vagyok. Ha meg innen nézem, sokkal több nyűg van egy házasságba, mintha egyedül élnék. Majd feldobom már otthon az ötletet, hogy én főzök magamra, a feleségem is főzzön magára. Meg kimosom a saját ruháimat, meg rendbe tartom a saját dolgaimat, meg nem leszek hajlandó vezetni autót csak ha nekem van utam, meg elmegyek a szeretőmhöz, meg különben is, ne is zavarjon.
2022. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
91%

Na igen.

A család egy életközösség. Ez munkamegosztást is jelent.

Csak kérdés, hogy hogyan.

2022. nov. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!