Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnám ezt magamban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt magamban megoldani?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy van egy tökéletes házasságom ami hosszú udvarlással indult az elejétől a férjem részéről és ez meg is látszik hiszen minden kívánságomat lesi, sehova nem megy nélkülem pedig ezerszer mondtam már neki, hogy menjen csak nyugodtan ahova csak szeretne, állandóan meglep, munkaidő után 10 perccel már itthon van, csodál, egyszerűen úgy néz rám meg viselkedik velem ahogy meg sem érdemelném, tehát tényleg a nagybetűs tökéletes pasi. Lényeg a lényeg, hogy egy cégnél dolgozunk és a tudomásomra jutott hogy egy 17 éves kislány teljesen beleszeretett és másoknak áradozik róla, de teljesen ki van borulva, hogy a férjem nem törődik vele és sosem áll bele beszélgetésekbe amikor odamegy a környezetébe.

Ettől független, hogy a férjem egy angyal, az én idióta szerencsétlen fejemet rohadtul zavarja, hogy valaki sírdogál azért a férfiért aki az enyém, ráadásul dupla annyi idős a férjem mint a kislány. Csajok, mondjátok, hogy nálatok is előfordult már, hogy okotok ugyan nem volt rá, mégsem tudtátok elviselni a gondolatát, hogy valaki oda van a párotokért. -.-



2022. nov. 14. 20:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván egy egészséges féltékenység mindenkiben van. Ez normális. Viszont a kérdés létjogosultságát nem értem. Odavan érte a csaj, nem félsz attól, hogy félremegy, de mégis zavar. Akkor csak van benned egy pici bizonytalanság, ha kiírtad ide. Nemde? Mégis csak félsz attól, hogy egy kis kedvesség a kislánynak is jutni fog.


Jól írta itt valaki, amit érzel az birtoklási vágy. Az én férjem borzasztóan extrovertált társasági ember, akinek nagyon pozitív a kisugárzása. Mindig mosolyog, kedves és udvarias. Ezt sajnos gyakran félreértelmezik a nők. Egyértelműen nem használja ki, kedvesen elutasítja, aki pedig erőszakosabban nyomul attól menekülni szokott. Munkája miatt volt erre már példa. Engem addig nem zavar ez az egész, amíg őt nem érdekli más nő. Kit érdekel, hogy ki csorgatja rá a nyálát, ha őt mindez hidegen hagyja? El kell fogadni, hogy nem csak neked tetszhet a párod, hiszen nem quasimodohoz mentél hozzá. A kiscsajjal meg nem kell foglalkozni. 17 évesen nekem is imponáltak az idősebb férfiak, de sose kezdtem ki velük. Ma a férjed tetszik neki, holnap meg már a 20 éves gyúrós pista. Nem kell ezt túlmisztifikálni.

2022. nov. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos... nekem sajnos VOLT okom rá - mint utólag (egy félrement üzenetből) kiderült.
2022. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, ott nem 17 volt a csaj, hanem alig több, mint 20 (az exem akkor 34).


Látszólag minden rendben volt a kapcsolatban, szeret, el akar venni, ölelget, a szex so-so (de az sosem volt a legjobb), közös programok, munka után jött haza rögtön.


És mégis félrek...

2022. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ó az utolsó 2 válaszadó helyzetét sajnálom :(

Nálunk az együttlétek hála istennek nagyon jók és nagyon gyakoriak tehát leginkább ezért (is) nem aggódom az miatt hogy félre megy :’D

Amit viszont kihagytam az írásomból és így nem is csoda hogy engem néznek sokan ökörnek, hogy a kislány mondts nekem is már, hogy mennyire jól néz ki meg milyen szép a szája formája stb. És szóltam neki érte, hogy ne nekem áradozzom már a saját férjemről, de basszus azóta is ha találkozunk vele valahol akkor direkt bámulja a férjem meg teszi magát.

Na és ez az ok ami rohadtul kihoz a sodromból.. A szándékos tiszteletlenség velem szemben.. -.-

2022. nov. 15. 20:31
 15/16 anonim ***** válasza:
51%

A kislány direkt provolkál téged. Mert egy liba. Sokkold le egy-két jól cifrázott beszólással! Pl; -mi van mi? Kéne mi?

Ezt mind csak egy modollyal

lezárni. ;)

Esetleg még dobhatsz neki egy puszit is. :) Csinálj úgy viccet az egészből ami miatt egy kicsit visszább is húzza magát ez a kis libuci.

2022. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
15-vagyok. Mosollyal javítok.
2022. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!