Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok/nők össze jönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők össze jönnétek egy olyan férfival aki elvesztette a nemiszervét?

Figyelt kérdés
Nem gazdag, átlagos fizetése van.

2022. nov. 28. 01:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
A nők el sem mennek a behatolástol, miről beszéltek? 😂
2022. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem.

Esetleg 75 évesen, akkor már örülnék is hogy nincsenek igényei 🤭

2022. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
3/12 nekem nincsen semmiféle ilyen gondom.
2022. dec. 1. 03:35
 14/18 A kérdező kommentje:
Emberek. pusztán kíváncsiságból tettem fel a kérdést, kíváncsi voltam hogy mit gondolnak a nők,
2022. dec. 1. 03:36
 15/18 A kérdező kommentje:

Nos, megértem, viszont elfelejtettétek hogy nem csak pénisszel lehet kielégíteni valakit, ott van a kéz, nyelv, és egyéb szexuális játékok. Pl már elég régóta létezik a felcsatolhatós műpénisz:D


Az olyanokat megértem aki szeretne gyereket stb, de az olyanokat nem akik azt hiszik hogy szexuális téren nem tudnának kielégűlni egy olyan férfi mellett aki elvesztette a nemiszervét. Mert ezer és +1 másik dolog van amivel ki lehet elégíteni egy nőt, sőt a legtöbb nő nem képes a hüvelyi orgazmusra. A legtöbb esetben az orgazmus forrása a csiklö izgatása. Amihez még pénisz sem kell.

2022. dec. 1. 03:42
 16/18 anonim ***** válasza:

#15 azt nem te döntöd el hogy nekem mi a kielégítő.

Amúgy teljesen más tészta az ha a sok éve szeretett párommal történik valami, mint az hogy összejönnék-e impotenssel vagy olyannal aki elvesztette a nemi szervét (jelentsen ez bármit).

Én gyarló vagyok bevallom, előbbi esetben is lenne előbb-utóbb szeretőm amellett hogy nem hagynám el a társam, míg utóbbi esetben kizárt hogy kapcsolatba kezdjek vele. Szeretem a kukit és kell nekem. Tetszik nem tetszik neked, ez van 🤷

2022. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15: oké, hogy a nők egy részének elég a csiklóizgatás a teljesen kieégítő szexhez. Nekem nem, és ennyi. És próbáltam mást is feldugni a hüvelyembe, mint péniszt, nem volt olyan izgató és kellemes érzés.
2022. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Simán
2022. dec. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!