Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz ha azért szakítok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha azért szakítok a pasival, mert furcsa a nemiszerve?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival aztán a szexhez került a sor. Hát nagy meglepetésemre olyan fura volt neki ott. A makk állandóan látszódott semmilyen bőr nem takarta, valahogy hiányzott onnan az a bőr ami szokott ott lenni a férfiaknak. Ez elég furcsa és visszataszító volt nekem
2020. jan. 18. 10:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Körülmetélés.. keress rá! Semmi baja.
2020. jan. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1. Hát elég fura ez a szerszám fitymaszűkületes pasim volt már, az nem zavart , de így furi....
2020. jan. 18. 10:22
 3/18 anonim ***** válasza:
12%

Nem gàz.

Hasonlo miatt en màr szex elött visszaindulot fujtam.

2020. jan. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Mint az állatkertben a felajzott lónak, állandóan kint van, mi... :D
2020. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

Privire reszletezve:


A sraccal a szex ill annak elöjateka eleve spontan alakult nem volt a baratom csak haver csak veletlen elcsattant egy csok, a srac is maga bizonytalan volt, senki nem készült konkretan a szexre, en nem is voltam abban biztos hogy akarom e, de ö sem, szoval csak valami lassan jövö "sodrodàsokbol"àllt a dolog, közel kerültünk amiböl csok lett, apro èrintések utàna de amugy beszelgettünk, az apro erintesektöl hol elhuzodtam hol ujra igényeltem, aztan lassu bizonytalan vetköztetés de az is bizonytalanul hogy valoban akarom e, abszolut kedves volt es veletlen sem ràmenös, minden rezdülésem tiszteletben tartotta, a hatàrokat sem lépte àt addig mig nem adok jeleket hogy szabad, szoval egy ponton meglattam a fehérnemüjét, szoval en azon buktam ki es omlott bennem minden össze egy pillanat alatt. Es finoman jeleztem csak hogy ez nekem màr tul sok, èn nem vetköztem es onnanstol nem hagytam azt sem hogy ö vetköztessen.

De mivel végig bizonytalan volt az egész, igy az sem volt biztos eleve hogy szex lesz belöle. Minden apro mozzanat, valami olyan jatek volt a hatàrokkal csak.

2020. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
De a baràtom akart lenni. Szoval nem kihasznàlos szitut kell elkepzelni
2020. jan. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
Gondolom olyanok pontoznak le akik csukott szemmel mindenkit meg.gnanak.igény az nulla.
2020. jan. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
most a körülmetélés a divat,birka emberek....
2020. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Mint az állatkertben a felajzott lónak, állandóan kint van, mi... :D


azt is kibirnák kerülni,de valakinek így jó...biztos az az érdekük hogy az állatkerti látogatók(köztük egy rakás gyerek)tönkremenjen a látványtól

2020. jan. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

De te hany eves vagy, hogy nem hallottal meg a korulmetelesrol?


A kerdesre: kisse "gaz", de azt csinalsz, amit akarsz.

2020. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!