Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párommal (28) már lassan 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal (28) már lassan 7 éve vagyunk együtt, viszont csak 6 hónapja költöztünk teljesen külön. Előtte szüleinél éltünk. Akkor is voltak problémák, semmit nem vett komolyan. Egyre rosszabbnak érzem a kapcsolatunkat. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, erőteljesen próbálkozok a háztartásvezetéssel, mindennel is. Fiatal vagyok még, de hatalmas volt a szerelem. Már nem érzem így. Mintha lakótársak lennénk. Többet van a szüleinél, mint itthon, velem. Mindig a legnevetségesebb okokat találja ki, csakhogy átmehessen. Már a főztömet sem eszi meg, inkább átjár enni is hozzájuk. Nem eszi meg azt, amiben nincs hús. Nem eszik hideget. Nem eszik tegnapi menüt. Semmit. Elkényeztették nagyon. Vagy ez normális? Bármi bajom van, mindig azt mondja túlreagálom. Nagyon magányos vagyok. Nincsenek barátnőim sem, csak ő. Bár én jobban szeretek egyedül lenni, most mégis nagyon zavar a magány. Sokszor zokogok emiatt, jelentéktelennek érzem magam, és feleslegesnek. Természetesen felvettünk egy-két kedvező hitelt... jönnie kellene a 2 gyereknek 8 éven belül, hiába próbálkoztunk már lassan 1 éve, cukorbetegséggel diagnosztizáltak, ő meg nem tesz semmit az ügy érdekében. Egy rohadt vizsgálatra sem volt hajlandó elmenni, én meg se tudom számolni mennyin voltam már. Baromira nem érdekli az egész. Szex közben is... Istenem nevetséges, ha neki van kedve egyből elvárja, hogy ugorjak, ha nem, csak vita lesz belőle. De teljesítmény 0. Nekem nagyobb igényeim vannak e téren, ő meg csak szobanövény. Általában azzal jön, hogy ne izéljek ha neki nincs kedve, mert múltkor nekem se volt. (Havonta 1x fordul elő kb az ilyen.) Beszélni vele nem lehet persze, mert ő mindig dolgozik, már totálisan úgy tűnik hogy csak azért, hogy ne kelljen velem beszélnie, foglalkoznia. Egy rohadt puszit, csókot alig akar adni. Nem beszélgetünk, hiába mentegetőzik és jön az okokkal, mint két idegen. Randi? Mi a frász az? Neki sosincs ideje rám. Fogja magát, elmegy az anyjáékhoz, szólni meg nincs ideje sosem. Sosincs ideje hívni, ha elmegy, vagy nem jön időben. Tőlem elvárja persze, ha nem, férfi létére olyan hisztit levág... Mostmár eljutottam oda, hogy minden mozzanata idegesít. Minden kis apróság amit tesz, mond, idegesít. Nárcisztikus. Mindig velem van a baj, én vagyok mindennek az oka. Vélemény?

2022. dec. 7. 21:25
A kérdező szavazást indított:
Válás.
Párterapeuta.
Majd minden rendbejön magától.
Menthetetlen.
36 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Engem csak az lep meg, hogy ez nem egy percről a masikra történt, de még csak most realizáltad a dolgot. Sőt, még a hitelbe is belementél. Ami a mai világban egy komoly döntés, nem ártana talán átgondolni néha a dolgokat..
2022. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az meg egyenesen vicc, hogy te még mindig azon töröd magad, hogy szülj neki és az egész életed elbaszd ezzel.
2022. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"jelentéktelennek érzem magam, és feleslegesnek" - Ebben a kapcsolatban.

Ki kell lépni belőle.

2022. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
És te képes voltál babaváró hitelt felvenni egy ilyen emberrel? Sajnos az egyetlen, amiben segíteni tudnék az a két gyerek összehozása...
2022. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Vállás!
2022. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt 7 éved volt kitapasztalni, sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de a különköltözés előtt tudhattad, hogy ez lesz, nem kellett volna belemenni. A hitelekbe meg főleg nem..

Szabadulj meg tőle! Nagyon fiatal vagy ehhez, még pont az hiányozna, hogy szüljél, akkor még egy embert tönkre tudnátok tenni.

2022. dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Én nem hiszek ezekben az ezoterikus maszlagokban, de nektek tuti a sors keze is, hogy nem jön a gyerek. Nem véletlenül. Ebbe a romhalmazba ami a kapcsolatotok, isten ments gyereket vállalni. A hitelt is meg kellett volna jobban gondolni, mert ha szétmentek, akkor is fizetni kell majd. Aztán ezzel a főnyeremény pasival kérdés, hogy lehet majd kiegyezni, a végén rád marad az egésznek a fizetése.
2022. dec. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"Egy rohadt vizsgálatra sem volt hajlandó elmenni, én meg se tudom számolni mennyin voltam már."

Nézz utána, hogy van-e olyan ok, ami miatt nem kamatostul kell visszafizetni.

A felét neki kell visszafizetni.

2022. dec. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerencses vagy, hogy mar most olyan tapasztalataid vannak mint egy valofelben levo 40es parnak. Majd a kovi kapcsolatodban kamatoztatod. Szerencsere nincs gyerek. Hagyd el, hitel rad eso reszet fizesd vissza, 25-26 eves korodra egyenesbe jossz. Raersz 30-32 evesen is hazasodni.
2022. dec. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy ebbe a fostengerbe miért akartál gyereket csinàlni. Nagyon beteg dolog. Jobban jársz ha kiszabadulsz ebből, vagy tönkrevágod az egész életed.
2022. dec. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!