Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Masnál a férj ezt hogy reagálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masnál a férj ezt hogy reagálja le? (Nemi baj)

Figyelt kérdés

1 éve szültem. Terhesen és nemrég fogamzásgátló váltásnál id elő jött a hüvelygomba nála. Akkor volt oka úgymond. Most csak úgy ok nélkül kaptam el, vagy nem tudom miert lett ilyen bajom.


Én tök tünetmentes vagyok, nem viszket, ég, nincs folyásom, ahogy a nagykönyvben írják. Így én nem is tudok róla. Egesz addig, míg szex utan a ferjem nemiszervén ki nem jön.


Az első 2 alkalommal kezeltük, elmúlt, ennyi volt.

Most viszont egész nap szurkálódik. Hogy miattam viszket a micsodája. Hogy lassan csiperkét fog szedni az en micsodámról. Hogy tuti megcsaltam azért van ilyen bajunk. Egyszerűen már olyan szinten felidegesített vele, nagyon összevesztünk. Nyilvan nem en akartam hogy ilyen baj legyen, es arrol sem hiszem, hogy én tehetek, hogy nekem nincs tünete.


Nálatok a férfi hogy reagálja le, ha ilyen baj van?


2022. dec. 13. 11:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
97%
Azt írtad, a férjed azt mondja, nemi bajt kapott tőled. Az szexuális úton terjed valóban. A gomba nem feltétlen.
2022. dec. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Felétek a puncit micsodának hívják? 😅 egyszerű kis teremtés...
2022. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat de te irtad, hogy a ferjed szerint megcsaltad ot. Mi arra reagalunk, amit te irsz.
2022. dec. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!