Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rámehet erre a házasságunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámehet erre a házasságunk?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék ti hogyan látjátok a problémámat. Öt éve vagyunk együtt férjemmel, neki már nagyok a gyerekei, felnőttek. Én eléggé sokat dolgozom, azon szoktunk vitatkozni ha ő akar menni hozzájuk akkor menjek én is. Nekem erre se időm, se energiám, se kedvem. Még édesanyámhoz is szoktam menni segíteni, itthon pluszban a háztartás, ha mégis van szabadidőm nem a másik városban élő gyerekeit akarom látogatni. Felőlem ő mehet, az a baj hogy ha nem megyek közli velem nem vagyok családszerető. Én nem érzem a gyerekeit családomnak, ők nem is igen szeretnek, inkább elfogadtak az apjuk miatt. Sosem érdeklődnek felőlem. Férjem ahogy egyre jobban elvárja hogy menjek a felnőtt gyerekeit látogatni, ez az erőszakosság kikészít. Nem érti hogy se kedvem, se időm. Sajnos már a szexuális életünk sem a régi a sok vita miatt. Mi a véleményetek melyikünknek kellene elfogadni a másik álláspontját?
2022. dec. 21. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Valami kompromisszumot kéne találni erre inkább, én megértés a te álláspontod, de azt is, hogy a férjed szeret téged, szereti a gyerekeit is, és azt akarja, hogy ti is jóban legyetek. Beszéljétek meg, hogy mondjuk egy évben kétszer elmentek vhova együtt, vagy valami. Vagy jöjjenek a gyerekek át karácsonykor pl.
2022. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Milyen gyakorisággal kéne menned? Mert nem mindegy, hogy heti 3X, vagy havi 1X, vagy évi 4 alkalommal.
2022. dec. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, kb. havi 1 alkalommal de ebben nincsen rendszer. Amikor ők óhajtják. Az apjukkal megbeszélik. Az is fáj hogy férjem egyetlen egyszer sem menne velem akkor látogatóba amikor én esetleg szeretném. Ő csakis akkor megy amikor a gyerekeinek jó. Mintha én csak egy kutya lennék, akinek füttyent hogy na, gyere.
2022. dec. 21. 17:45
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Hát igen, erre mondtam, hogy a felnőtt gyerek is probléma, nem csak a kicsi. Hát ha még unoka is van...

N

2022. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

#3 de persze, hogy akkor megy amikor a gyerekeinek jó, hisz ti mentek "vendégségbe". Az apuka pedig igyekszik mindent megtenni, hogy láthassa a gyerekeit. Ezt azért lehet benne becsülni és el is kell fogadni, hogy a gyerek mindig az első. Egy gyerek addig gyerek amíg van apja/anyja!


Kompromisszumot kellene kötnötök, ahogy az 1. mondja

2022. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
De amikor neked alkalmas lenne, lehet a gyerekei nincsenek is otthon...? Nem fikuszok, gondolom ezért egyeztetik, mikor jó nekik, mikor "méltóztatnak" ráérni, hogy a te szavaiddal éljek.
2022. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát persze, a gyerek mindig az első. A feleség meg huszadik a sorban.

Kérdésem igazából az lett volna, miért kötelező mennem a gyerekeihez ha nem szeretnék. Az hogy erőlteti, megharagszik ha nem megyek normális-e?

2022. dec. 22. 21:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kötelező. Főleg, ahogy írod is, nem nagyon szeretnek, inkább csak elfogadtak. Semmi értelme erőltetni, ők sem örülnének, mindenkinek csak kényelmetlen volna. Valahogy próbáld megértetni a férjeddel, hogy a gyerekeinek is az a jobb, ha te nem mész.

N

2022. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Igen, a gyerek mindig az első. Ha neked is lenne, te is tudnád. Ez ilyen. Egy apához mentél feleségül, ezt tudnod kellett.
2022. dec. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Persze, hogy fontos a gyerek. De a házastárs is fontos. Ha közös gyerek lenne, a feleség akkor is a huszadik helyre szorulna? Persze hogy nem. Ez csak a második feleség sorsa, ugye?
2022. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!