Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Erre rámehet a házasságunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre rámehet a házasságunk?

Figyelt kérdés

Most lesz egyéves a gyerek, és a mennék vissza dolgozni. Egy helyen dolgozunk a férjemmel, kétműszakos munka. Nem akarom bölcsibe vinni a gyereket, így úgy gondoltam, hogy ha én délelőttre mennék, akkor a férjem délutánra. Ameddig pedig egyikünk sincs otthon (13.15-14:45 kb) akkor pedig valaki vigyázna rá.

A hétvégéken nem dolgozunk.

Szerintetek ez a gyakorlatban simán működhet? Milyen hátrányai lehetnek?

Tapasztalatok?


2015. máj. 27. 14:42
1 2
 1/12 Mumusan ***** válasza:
67%
Én sok olyan házaspárral dolgoztam akik így váltották egymást, szóval működik. Viszont én nem tudnám lelkiekben ezt bevállalni.
2015. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem vidd bölcsibe, hozzák kell szoknia a közösséghez mert aztán jön az ovóda és lehet ott meg nehészségei lesznek a beilleszkedéssel!

És amúgy meg pihennetek kell igazán. De én úgy tudom 3 éves kortól lehet bölcsödébe vinni...

2015. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Ezt csak ti ketten tudhatjátok! Itt nem a gyerek a probléma, hanem az hogy mikor fogtok szexelni ha soha nem vagytok együtt otthon! Mindig fáradtak lesztek mindketten!
2015. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem akarod bölcsibe vinni a gyereket?
2015. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem menne a kapcsolat rovására,a pici pedig otthon maradhatna így.
2015. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Egy éves gyereket még ne hagyd otthon ha csak nem óriási pénzügyi gondok vannak.

Hidd el később bánni fogod.

2015. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Egy évesen még kicsi a bölcsihez, kétévesen már szerintem mehet. Egy évet szerintem ki lehetne így bírni, ha utána van lehetőségetek váltani és egyszerre dolgozni.

A hétvégéket használjátok ki amennyire csak lehet.

2015. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi hasonlóképp dolgozunk, de csak feleennyire gáz: én fixen délelőtt vagyok, ő hol délelőtt, hol délután.

Amikor délutános, akkor általában 4-5 napig nem is találkozunk egyáltalán, hiszen mire hazaér, én már alszom. Van, hogy felébreszt, de olyankor másnap hulla vagyok és nem is nagyon szoktam emlékezni, hogy mit beszélgettünk.


A hét végére már rettenetesen hiányzik, hogy nem látom. Csak azért bírom, mert remélhetőleg pár hónap múlva vége lesz ennek a dolognak.

Hosszútávon, pláne gyerek mellett biztosan nem vállalnám be. Akkor már inkább legyen bölcsis a gyerek, de utána legyen együtt a család.

2015. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Rá, mert ilyen helyzetben könnyű az elidegenedés, és alig töltötök együtt minőségi időt.
2015. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem vállalnám a helyedben. Vagy maradnék otthon a picivel, vagy bölcsibe adnám.
2015. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!